Witaj! Logowanie Rejestracja

Spotkanie integracyjne vol. 2
#1
Wyniki rekrutacji już są, wszystkim co się dostali gratuluję Uśmiech Proponuję się spotkać w któryś dzień na kampusie, wypić co nieco i pogadać. Chętny ktoś? Uśmiech
 
Reply
#2
Tak wszystkie osoby bez znaczenia jaki kierunek? Uśmiech Przydałaby się osoba która by nam o wszystkim opowiedziała jak co jest na uczelni i gdzie się co znajduje Uśmiech
 
Reply
#3
również gratuluje tym, co się dostali, bo z moich znajomych nie wszyscy się podostawali. Uśmiech jestm ZA spotkaniem Oczko
 
Reply
#4
(25-07-2013, 12:13 )czekoladowebuzi napisał(a): również gratuluje tym, co się dostali, bo z moich znajomych nie wszyscy się podostawali. Uśmiech jestm ZA spotkaniem Oczko

A na jaki kierunek składali? Czyli progi podnieśli... zresztą matura była łatwa więc nic dziwnego.

jest jeszcze rekrutacja wrześniowa bo będzie dużo wolnych miejsc na pewno Uśmiech
 
Reply
#5
(25-07-2013, 12:34 )angela557 napisał(a):
(25-07-2013, 12:13 )czekoladowebuzi napisał(a): również gratuluje tym, co się dostali, bo z moich znajomych nie wszyscy się podostawali. Uśmiech jestm ZA spotkaniem Oczko

A na jaki kierunek składali? Czyli progi podnieśli... zresztą matura była łatwa więc nic dziwnego.

jest jeszcze rekrutacja wrześniowa bo będzie dużo wolnych miejsc na pewno Uśmiech



składali na administrację tak jak ja, ale to ponoć zawsze jest tak, że część osób zostaje na drugą rekrutacje Uśmiech jaki kierunek wybrałaś? ;>
 
Reply
#6
Owieczko no jasne, że jestem chętna Oczko Mam nadzieję, że nareszcie 'nasi' faceci się zjawią.. bo ostatnio dali plamę chociaż było miło Uśmiech w każdym razie o ile dowiem się wcześniej na pewno będę Język w razie czego 'starsza' połowa forum ma do mnie kontakt.. Duży uśmiech
 
Reply
#7
czekoladowebuzi napisał(a):jaki kierunek wybrałaś? ;>
Ja jestem na filologii angielskiej! Uśmiech No zdarza się... ale w sumie mogliby więcej grup otworzyć, byłoby więcej kasy dla uczelni.
 
Reply
#8
Tym razem postaram się być Duży uśmiech tylko proszę nie początek sierpnia Język
 
Reply
#9
Chętnie poznam osobiście stałych i nowych użytkowników tego forum Duży uśmiech O ile administrator też może się zintegrować jeszcze Język
 
Reply
#10
A ja proszę o weekend, albo późne popołudniowe godziny Język Czyli gdzieś koło 19 Oczko
 
Reply
#11
W weekend lub wieczorkiem też bardzo chętnie wpadnę Uśmiech
 
Reply
#12
Pattttti weźmiesz mnie ze sobą? ;>
 
Reply
#13
Pewnie, tylko najpierw wyrzucę kogoś z domu, żebyś miała wolne łóżko Duży uśmiech
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.
 
Reply
#14
Cubaza, zawsze musisz tak zdziwiać? ><"
Ahmed, myślę, że może tak we wrześniu, ja i tak będę na uczelni bo poprawki i wpisy... Oczko
 
Reply
#15
Hmmm ja nie zdziwiam. Po prostu ją już mam troszkę inny tryb życia niż studia i tylko studia :-P zresztą miną się nie przejmujcie. Ustalcie sobie kiedy chcecie :-P
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#16
No ale ostatnio też miałeś być i nic z tego nie wyszło... Więc fajnie by było się w końcu spotkać Uśmiech
 
Reply
#17
Owieczko, życie niestety Smutny Życie Smutny Ale teraz się postaram być Oczko Wydaje mi się, że Cię kiedyś na ulicy widziałem, ale nie jestem pewien Uśmiech
 
Reply
#18
Wrzesień.! Uśmiech
 
Reply
#19
Czemu tak późno? Język
 
Reply
#20
No jak Laura vel Marzena będzie to i ja muszę być :-P w końcu kiedyś trzeba będzie oblać kilka rzeczy :-)
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
  




Browsing: 1 gości