latest_threads} (RSS 2.0)\" href=\"{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php\" /> latest_threads} (Atom 1.0)\" href=\"{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php?type=atom1.0\" /> {$stylesheets} {$newpmmsg}

{$welcomeblock}

{$pm_notice} {$bannedwarning} {$bbclosedwarning} {$unreadreports} {$pending_joinrequests}
".eval('ob_start(); ?>build_links(); ?>

Informacje dot. stypendium rektora dla najlepszych studentów (naukowego) w 2013/14

06-08-2013, 20:52 ,
Informacje dot. stypendium rektora dla najlepszych studentów (naukowego) w 2013/14
Wszystkie osoby chcące otrzymać stypendium rektora dla najlepszych studentów (naukowe) w roku akademickim 2013/14 proszone są o zapoznanie się z poniższą uchwałą Uczelnianej Komisji Stypendialnej.

Link do uchwały: http://pwsz-tarnow.edu.pl/files/stypendi...013_14.pdf

Do najważniejszych zmian należy obniżenie progu średniej ocen do 3.75. Ranking 10% najlepszych studentów na roku, którzy otrzymają stypendium naukowe jest ustalany na podstawie liczby punktów do których zaliczają się zarówno średnia ocen jak i osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne.

Dokładny przelicznik punktowy za daną średnią ocen oraz poszczególne osiągnięcia dostępny jest pod linkiem podanym powyżej.
13-09-2013, 9:25 ,
stypendium
Chodzi o 10% studentów na pierwszym roku ogólnie (tj. suma pierwszoroczniaków na wszystkich kierunkach i specjalnościach), czy te 10% brane jest z każdej specjalności osobno?
13-09-2013, 9:27 ,
Za liczbę 100 % studentów, z których wylicza się liczbę do 10 % najlepszych studentów,
przyjmuje się liczbę studentów wszystkich roczników, którzy zostali wpisani na dzień
15 października b.r. na dany system studiów w ramach każdego kierunku lub specjalności.
Do 100 % wlicza się studentów powtarzających i przebywających na urlopie.

Ostateczny ranking budowany jest w ramach systemu studiów z uwzględnieniem
następującego podziału:

a) kierunku - w przypadku, gdy nie ma podziału na specjalności lub gdy specjalność
wybierana jest po I roku studiów,
b) kierunku – w przypadku studentów studiów II stopnia,
c) specjalności – w przypadku, gdy specjalność wybierana jest od I roku studiów.
14-09-2013, 23:28 ,
Witam, mam pytanie. Orientuje się ktoś może, co w przypadku gdy "przegapiłem" termin zapisania się na złożenie wniosku? Przebywałem w tym okresie za granicą i niestety nie miałem dostępu do internetu i nie miałem pojęcia o tym, że już trzeba się zapisywać na terminy.
15-09-2013, 20:48 ,
Byłem w podobnej sytuacji, też przegapiłem termin rejestracji. Dowiedziałem się o nim dopiero w czwartek, dzień po terminie. Poszedłem na uczelnię w piątek z nadzieją, że jednak nie wszystko stracone. Dzięki uprzejmości koleżanki wszedłem bez kolejki, kazano mi wybrać wolny termin i wpisać się na listę. Dosłownie minutka i załatwione Oczko Nie robili żadnych problemów.
16-09-2013, 20:26 ,
Dziękuję za informację i potwierdzam, że nadal można się jeszcze zapisywać na termin składania wniosków Uśmiech