Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy trzeba się zameldować w akademiku?
#1
wie ktoś kiedy trzeba się zameldować w akademiku? ;>
 
Reply
#2
Ja nawet jeszcze nie dostałam listu z potwierdzeniem przyjęcia, ani emaila, nic. Jestem ciekawa, czy to tylko u mnie tak się dzieje...

Podobno 118 osób chętnych na akademik było w tym roku, i PODOBNO wszystkich przyjęli. No ale listu nie ma, więc...
 
Reply
#3
koleżanka dzwoniła i podobno już wysłali, więc w tym tygodniu powinny być. W tym roku podobno nie było za dużo chętnych, więc raczej wszystkich powinni przyjąć. Uśmiech
 
Reply
#4
(07-09-2013, 16:40 )nana napisał(a): koleżanka dzwoniła i podobno już wysłali, więc w tym tygodniu powinny być. W tym roku podobno nie było za dużo chętnych, więc raczej wszystkich powinni przyjąć. Uśmiech

Jeśli było nie za dużo chętnych, to jakim cudem koleżanka, która ma ponad 70 km do Tarnowa, tak jak ja, nie dostała akademika : O a na decyzji nie bło napisane z jakiego powodu Niezdecydowany ma dzwonić i się pytać, no ale ludzie... ja czekam jeszcze na list, ale powinni wziąć przecież pod uwagę to, że nie wszyscy mają 30-40 km ;o nie ogarniam Huh
Bania Cwaniak
 
Reply
#5
no właśnie nie wiem na jakiej zasadzie w tym roku to robili, ale czytałam na różnych tarnowskich stronach, że jest jeszcze dużo miejsc, mało chętnych itd a tu koleżanka, która właśnie ma ok 70 km nie dostała, a w tamtym roku brali ludzi którzy mieli 30 km, chyba, że patrzyli na dochód na osobę.
 
Reply
#6
(09-09-2013, 16:11 )nana napisał(a): no właśnie nie wiem na jakiej zasadzie w tym roku to robili, ale czytałam na różnych tarnowskich stronach, że jest jeszcze dużo miejsc, mało chętnych itd a tu koleżanka, która właśnie ma ok 70 km nie dostała, a w tamtym roku brali ludzi którzy mieli 30 km, chyba, że patrzyli na dochód na osobę.

Byłyśmy pewne, że dostaniemy akademik i nie szukałyśmy mieszkania, teraz terminy gonią a ona prawie na lodzie. Możliwe, że ja dostanę miejsce, bo mam niski dochód, ale powinni patrzyć przede wszystkim na odległość...
Bania Cwaniak
 
Reply
#7
30 września meldunek w akademiku Duży uśmiech
 
Reply
#8
(11-09-2013, 15:19 )chaotyczka napisał(a): 30 września meldunek w akademiku Duży uśmiech

A nie wiecie czy można wcześniej sobie np. zamówić pokój i trochę rzeczy zwieźć?? Uśmiech
 
Reply
#9
szymon220 napisał(a):A nie wiecie czy można wcześniej sobie np. zamówić pokój i trochę rzeczy zwieźć??

z tego co wiem.. nie można Uśmiech
 
Reply
#10
O której przyjeżdżacie? Długie są kolejki w tym dniu? Kto pierwszy ten lepszy jak to mówią? Język
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy w akademiku jest wifi?
Powie mi ktoś, czy w akademikach jest internet bezprzewodowy czy może kablowy jak w niektórych w których mieszkają znajomi? Czy trzeba płacić za internet bezprzewodowy dodatkowo czy jest on już wliczony w cenę opłaty za mieszkanie w pokoju w akademiku?
krecik 21 13,878 07-10-2016, 7:38
Ostatni post: miniek15m



Browsing: 1 gości