Witaj! Logowanie Rejestracja

Kto na polonistykę od 2013 roku?
#1
Hej, kto również idzie na 1 rok polonistyki? Piszcie tutaj, poznamy się Uśmiech
 
Reply
#2
Ja Uśmiech
 
Reply
#3
uał, jest już nas dwie Język
 
Reply
#4
Już trzy, jeszcze kuzynka idzie, chociaż nie wiem jak z nią, bo dzisiaj dopiero zapisała się .__.'
 
Reply
#5
to już jest nas czworo Nieśmiały
 
Reply
#6
pięcioro Język
 
Reply
#7
Jaka specjalność? :p

// Wiem, że dopiero wybiera się w [bodajże] grudniu.
 
Reply
#8
Jeżeli otworzą to animacja kultury, jeśli nie to edukacja medialna i dziennikarstwo. Uśmiech
 
Reply
#9
Zamierzam na edu. med. i dzien., a jak nie to nauczycielski... Dlatego zapytałam o specjalizacje Uśmiech
 
Reply
#10
Witajcie Uśmiech ja również polonistyka, ale tylko ze względu na specjalizację dziennikarską! Uśmiech
 
Reply
#11
edukacja medialna i dziennikarska Uśmiech
 
Reply
#12
(25-09-2013, 2:02 )Paulinka napisał(a): Zamierzam na edu. med. i dzien., a jak nie to nauczycielski... Dlatego zapytałam o specjalizacje Uśmiech


Dziennikarski i nauczycielski to pewniaki, jedyny problem może być z animacją kultury, w zeszłym roku za mało chętnych na animację było, w poprzednich latach nie wiem jak wyglądała sytuacja Uśmiech
 
Reply
#13
(25-09-2013, 21:50 )kkotul napisał(a):
(25-09-2013, 2:02 )Paulinka napisał(a): Zamierzam na edu. med. i dzien., a jak nie to nauczycielski... Dlatego zapytałam o specjalizacje Uśmiech


Dziennikarski i nauczycielski to pewniaki, jedyny problem może być z animacją kultury, w zeszłym roku za mało chętnych na animację było, w poprzednich latach nie wiem jak wyglądała sytuacja Uśmiech

Jak miło, że forumowicze [bez urazy, mam na myśli, iż osoby 'z forum'] idą na tą samą specjalizację. Już myślałam, że będzie bardzo mało osób Smutny Myślałam nad animacją, ale... Sama nie wiem... Jakoś to 'dziennikarstwo' za mną 'chodzi' :p


I co z tym zrobili? "Zlikwidowali" te osoby, które były na tej specjalizacji? Czy dalej kształciły się w małej grupie?
 
Reply
#14
Myślę, że te osoby musiały wybrać sobie inną specjalizację Uśmiech
 
Reply
#15
ja też się wybieram Oczko nie wiecie czy jest może grupa na facebooku?
 
Reply
#16
yourpassion napisał(a):ja też się wybieram Oczko nie wiecie czy jest może grupa na facebooku?

szukałam w tamtym tygodniu, ale nie było Uśmiech
 
Reply
#17
Widocznie ktoś musi wyjść wszystkim na przeciw i założyć Język
 
Reply
#18
Proszę bardzo, oto link do naszej grupy xD zapisujcie się Język
Kod:
https://www.facebook.com/groups/692349960794576/
 
Reply
#19
O, super! Uśmiech

Btw. Będzie ktoś dojeżdżał? Bo mam pytanie odnośnie biletów miesięcznych... Taki bilet muszę kupić na Dworcu w Tarnowie? Tylko muszę mieć legitymację studencką [czy jak to się tam zwie]?

Przepraszam za offtopic! Duży uśmiech
 
Reply
#20
Wszystko jest zależne o jaki dojazd Ci chodzi Oczko PKS, prywatny przewoźnik czy MPK - najlepiej na stronie przewoźnika to sprawdzić. Podejrzewam, że w każdym przypadku do biletu ulgowego obowiązkowa będzie legitymacja studencka Oczko
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wykaz podręczników na 1 roku filologii polskiej
Witam, mam pytania, czy jest już aktualna lista podręczników na I rok dla studentów filologii polskiej? jeśli nie to gdzie będzie można sprawdzić jakie podręczniki obowiązują? :)
Aśś 0 3,879 13-09-2013, 10:13
Ostatni post: Aśś



Browsing: 1 gości