Witaj! Logowanie Rejestracja

Do kiedy mogę przynieść zaświadczenie lekarskie ?
#1
Dostałem się na dodatkowej rekrutacji. Wczoraj otrzymałem skierowanie na badania. Jaki jest termin oddania badań ? Czy muszę to zrobić przed rozpoczęciem roku ?
 
Reply
#2
" Uwaga, ponieważ kandydaci skierowania na badania lekarskie otrzymują przy zapisie, zaświadczenie należy dostarczyć najpóźniej przy odbiorze legitymacji studenckiej i indeksu. "
 
Reply
#3
A jakie były by konsekwencje gdybym doniósł to np. 1-2 dni po czasie ?
 
Reply
#4
Inaczej : Od kiedy obowiązuje mnie ubezpieczenie studenckie ? Właściwie cały problem polega na tym, że nie jestem w tej chwili ubezpieczony i obawiam się tego ile zapłacę za badania.
 
Reply
#5
W którymś wątku dziewczyny pisały, że koszty badania "prywatnie" to bodajże 50-70 złotych.

Raczej konsekwencji dużych z tego nie będzie, jeżeli doniesiesz 1-2 dni po czasie, ale nasze "ukochane" panie z sekretariatu mogą "być niezadowolone".
 
Reply
#6
Jeśli jesteś z drugiej rekrutacji to z tego co się orientuję legitymacje i indeks dostajesz trochę później niż reszta, bodajże jakiś tydzień, dwa później więc do tego czasu idzie to wszystko załatwić Uśmiech W środy na Skłodowskiej-Curie badania są wykonywane nieodpłatnie, trzeba się tylko wcześniej zarejestrować.
 
Reply
#7
kkotul napisał(a):Jeśli jesteś z drugiej rekrutacji to z tego co się orientuję legitymacje i indeks dostajesz trochę później niż reszta, bodajże jakiś tydzień, dwa później więc do tego czasu idzie to wszystko załatwić Uśmiech

albo miesiąc Uśmiech a badania można donieść później i przynajmniej w IP nie ma z tym problemu Uśmiech
ale jak tak czytam wasze posty to chyba panie w sekretariacie na C są najsympatyczniejsze Język
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Do kiedy trzeba zapłacić opłatę rekrutacyjną?
Hej Czytałam w harmonogramie, że do 20 lipca trzeba zapłacić opłatę rekrutacyjną. A jak ja będę się rejestrowała 19 lipca w systemie i wtedy wybierała kierunki i wtedy pójde na pocztę to chyba nie dojdzie w 1 dzień? Poza tym 20 lipca to jest chyba piątek... Czy decyduje np. data przelewu czy stempla na wydruku z poczty? Czy tutaj chodzi o datę wpłynięcia do nich pieniędzy?
dzastin18 1 4,398 28-02-2016, 13:37
Ostatni post: wladimirputin3



Browsing: 1 gości