Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy dokładnie będą wywieszone listy kto otrzymał stypendium?
#1
Wiecie może którego, albo mniej więcej kiedy pojawią sie listy kto otrzymal stypendium socjalne?
 
Reply
#2
Według regulaminu pomocy materialnej 15 października Dział Pomocy Materialnej dostał listy od dyrektorów instytutów. Zapewne w ciągu kilku najbliższych dni powinny pojawić się listy osób, którym przyznano stypendia. O ile te listy już nie są wywieszone.
 
Reply
#3
Na razie nie ma Uśmiech
 
Reply
#4
no, jeszcze nie ma, ale dzięki za odpowiedz Oczko
 
Reply
#5
Nadal nie ma wywieszonych list ? Proszę, niech ktoś napisze jeśli się pojawią Uśmiech
 
Reply
#6
Na razie są wyniki dla stypendium rektora z jakiś 3 kierunków wywieszone.
 
Reply
#7
dla stypendium rektora? chodzi ci o stypendium naukowe?

no ponoć w pazdzierniku maja wywiesic, wiec zostalo im tylko 3 dni, bo potem wolne i listopad, cos im sie nie spieszy
 
Reply
#8
Nie mają co się spieszyć i tak pieniążki będą wysyłać pod koniec listopada.
 
Reply
#9
aktep130 napisał(a):dla stypendium rektora? chodzi ci o stypendium naukowe?

Stypendium rektora dla najlepszych studentów to to samo co stypendium naukowe.
 
Reply
#10
ulTraS - wiem, że mają czas, tylko skoro piszę, że w październiku będą wywieszone to pewnie tak będzie i powinno być.

admin - wiem, że to samo.. tylko pytam czy jemu chodziło, że wywieszone są niektóre listy o przyznanym stypendium naukowym czy stypendium socjalnym... bo napisał tylko stypendium rektora, bez tego "dla najlepszych studentów"
 
Reply
#11
Dzisiaj się dowiedziałam, że komisja dopiero będzie się gromadzić w sprawie przyznania stypendiów i listy pojawią się dopiero jakoś ok. 15 listopada, nie w październiku. To dla tych, którzy pytali. Więc regulamin czasami chyba jednak może zawieść. Pozdrawiam
 
Reply
#12
(29-10-2013, 18:47 )aktep130 napisał(a): Dzisiaj się dowiedziałam, że komisja dopiero będzie się gromadzić w sprawie przyznania stypendiów i listy pojawią się dopiero jakoś ok. 15 listopada, nie w październiku. To dla tych, którzy pytali. Więc regulamin czasami chyba jednak może zawieść. Pozdrawiam

Dziwne, że aż tak długo z tym zwlekają. Zatem pewnie w grudniu będzie solidna wypłata Oczko
 
Reply
#13
Właśnie chyba nie, wypłata będzie w listopadzie. Przynajmniej nie mówiła, że w grudniu...tyle, że 15stego listopada można się spodziewać list, w sumie jakby się uprzeć to nie jest to istotne kiedy je przywieszą, bo czas jest do 20 listopada...
 
Reply
#14
Co do stypendium, to wczoraj pytalem w DPM i pani powiedziała, że w poniedziałek komisja, a wtorek najpóźniej środa będą decyzje.
Co do terminów wypłat to są wywieszone na drzwiach do DPM.
 
Reply
#15
littlejohn - to bardzo dziwne, też wczoraj się pytałam i powiedzieli, że komisja się będzie dopiero zbierać i do 15 listopada wywieszą listy Duży uśmiech także widzę, że mówią każdemu co innego Duży uśmiech
 
Reply
#16
(30-10-2013, 16:01 )aktep130 napisał(a): littlejohn - to bardzo dziwne, też wczoraj się pytałam i powiedzieli, że komisja się będzie dopiero zbierać i do 15 listopada wywieszą listy Duży uśmiech także widzę, że mówią każdemu co innego Duży uśmiech

15 listopada to najbardziej prawdopodobny termin odnośnie stypendium socjalnego Uśmiech dzisiaj właśnie dzwoniłam i Pani z działu powiedziała mi, że listy będą wywieszone piętnastego Uśmiech trzeba nam po prostu uzbroić się w cierpliwość Uśmiech
 
Reply
#17
Z tych wszystkich rozbieżność mam nadzieję, że przynajmniej wywiążą się z wypłatą tj od 21.11, tak jak to jest wywieszone na drzwiach DPM Uśmiech
 
Reply
#18
Wywiążą się. Tylko pamiętajcie, że wtedy wpłaty przychodzą na konto w PKO. Inne banki mogą mieć później Oczko
 
Reply
#19
Listy dotyczące stypendium Rektora już od piątku wiszą przy DPM Uśmiech
 
Reply
#20
ale listy na stypendium socjalne czy dla najlepszych studentów?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,589 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz



Browsing: 1 gości