latest_threads} (RSS 2.0)\" href=\"{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php\" /> latest_threads} (Atom 1.0)\" href=\"{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php?type=atom1.0\" /> {$stylesheets} {$newpmmsg}

{$welcomeblock}

{$pm_notice} {$bannedwarning} {$bbclosedwarning} {$unreadreports} {$pending_joinrequests}
".eval('ob_start(); ?>build_links(); ?>

Gdzie w Tarnowie kupić rower? Sklep rowerowy w Tarnowie

01-03-2012, 19:57 ,
Witam
Planuję kupić rower na wiosnę. Jaki salon (lub sklep) rowerowy w Tarnowie polecacie? Który według Was ma najlepszy serwis, a także największy wybór modeli i co jest dość istotne - najlepszy stosunek ceny do jakości?
Proszę o odpowiedź i polecenie mi czegoś naprawdę dobrego.
02-03-2012, 14:58 ,
Generalnie w Tarnowie jest dużo sklepów rowerowych. Wydaje mi się, że Bieniasz-Bike na Rydza Śmigłego. Jest to chyba jeden z większych sklepów w mieście, gdzie wybór jest całkiem spory. Dodatkowo TANDEM przy Narutowicza/Krakowskiej. To tyle, gdzie ja kupowałem swoje rowery Oczko Generalnie OK.
02-03-2012, 15:15 ,
Ja swój rower kupiłem 3 lata w Carrefourze za 600 zł i do tej pory się trzyma Duży uśmiech Fakt, że bałbym się jechać nim gdzieś w teren, ale do sklepu i sporadycznych przejazdów wystarcza.
19-03-2012, 16:17 ,
Jakbyś robił po 2500 km. w sezonie, tak jak ja robiłem, to rower z Carrefoura by tego nie wytrzymał. Generalnie im rower jest tańszy, tym jego osprzęt jest gorszej jakości i psuje się (ulega zużyciu) o wiele szybciej niż ma to miejsce w rowerach ze średniej i górnej półki.
29-03-2012, 10:21 ,
U Bieniasza na Rydza Śmigłego nie polecam!!! Jak chciałem kupić rower to latało wkoło mnie 3 ludzi, doradzali podpowiadali proponowali. Nawet główny mechanik zostawił rower który naprawiał i przyszedł mi doradzać w wyborze.

Potem gdy chcialem coś naprawić, podregulować (już po zakupie_) to oczywiście już jestem fee... zapłaciłem ponad 2,5 tys. za rower to juz jestem mniej ważny bo zapłaciłem a przeglądy gwarancyjne sa za free

oczywiście jak chciałem dać do przeglądu na gwarancję to trzeba czekać poza tym o wiele mniej rzeczy zrobili. Nawet nie nasmarowali dobrze, nie wymienili płynu w hamulcach skoro ewidentnie na instrukcji jest napisane, że płyn hamulcowy wymieniać raz do roku.

w ogóle totalna porażka ten sklep... chcą klienta zdobyć to cały sztab ludzi mu doradza a jak klient chce juz w serwisie w tym rowerze coś naprawić poprawić to już klient się nie liczy. nie polecam ogólnie bieniasza. wybór może i ma duży ale jakośc obsługi zostawia wiele do zyczenia.
07-04-2012, 13:30 ,
(29-03-2012, 10:21 )mentos napisał(a): U Bieniasza na Rydza Śmigłego nie polecam!!! Jak chciałem kupić rower to latało wkoło mnie 3 ludzi, doradzali podpowiadali proponowali. Nawet główny mechanik zostawił rower który naprawiał i przyszedł mi doradzać w wyborze.

Potem gdy chcialem coś naprawić, podregulować (już po zakupie_) to oczywiście już jestem fee... zapłaciłem ponad 2,5 tys. za rower to juz jestem mniej ważny bo zapłaciłem a przeglądy gwarancyjne sa za free

oczywiście jak chciałem dać do przeglądu na gwarancję to trzeba czekać poza tym o wiele mniej rzeczy zrobili. Nawet nie nasmarowali dobrze, nie wymienili płynu w hamulcach skoro ewidentnie na instrukcji jest napisane, że płyn hamulcowy wymieniać raz do roku.

w ogóle totalna porażka ten sklep... chcą klienta zdobyć to cały sztab ludzi mu doradza a jak klient chce juz w serwisie w tym rowerze coś naprawić poprawić to już klient się nie liczy. nie polecam ogólnie bieniasza. wybór może i ma duży ale jakośc obsługi zostawia wiele do zyczenia.

Kupiłem tam przed ponad tygodniem rower kellys'a i zostałem obsłużony całkiem mile. Zobaczymy na pierwszym przeglądzie który pewnie koło czerwca Uśmiech
14-04-2012, 10:32 ,
A wiecie coś więcej odnośnie hurtowni rowerów znajdującej się w Tarnowie na ulicy Wita Stwosza? Tam koło złomowiska. Można tam kupować rowery taniej niż w sklepach?
22-06-2012, 10:24 ,
studentPWSZ napisał(a):A wiecie coś odnośnie hurtowni rowerów na wita stwosza? Można tam kupować rowery taniej niż w sklepach?
Jak to w hurtowni Uśmiech Ceny całkiem OK, ale wybór ogranicza się do 2-3 marek.
04-05-2013, 13:05 ,
Ja również nie polecam sklepu Bieniasza na Rydza Śmigłego! Kupiłem oponę, nie pasowała, tłumaczyłem kobiecie, że to nie ten rozmiar a ona mi wmawia że jest dobry. Niemiła obsługa! Jeszcze przy mnie jak kupowałem to była zła na klienta, który dzwonił do niej i się pytał o jakiś towar.. No po prostu tragedia. Polecam natomiast sklep obok PWSZ, od pawilonu C dosłownie przejść przez ulice, zaraz koło apteki.
28-08-2013, 22:01 ,
Ja z kolei mogę zdecydowanie polecić sklep i serwis BikeBrothers przy Krakowskiej 214 - okolice skrzyżowania z Koszycką. Chłopaki młodzi, znają się na rzeczy, można o wszystkim pogadać, ogólnie fajna atmosfera i jestem zadowolony z obsługi Uśmiech
21-09-2013, 16:45 ,
Czy kupował ktoś z Was rower w Media Expert? Chciałbym się dowiedzieć, czy te rowery tam kupowane są dobrej jakości, bo cenowo wcale nie najgorzej.
02-04-2015, 11:01 ,
Mój przyjaciel kiedyś kupił rower i narzekał. Ja kupowałem ze sklepu w Poznaniu. Dobra jakość i miła obsługa. Cenię sobie fachowe doradztwo. W ten sposób wiem, że dokonam dobrego wyboru.
02-04-2015, 14:51 ,
Rozumiem, że mam jechać z Tarnowa do Poznania, tak? Dobrze rozumiem?
13-07-2016, 9:42 ,
Trzeba odświeżyć ten temat Język jest tutaj w ogóle jakiś student, który śmiga sobie na szosie?
Co do sklepu i serwisu - polecam Bikebrothers przy ul. Przemysłowej 4F. Tak jak wyżej ktoś wspomniał - pełen profesjonalizm, super asortyment i dobre ceny.
13-07-2016, 15:08 ,
Słabiutka reklama ^^ bardzo słabiutka, tak słabiutka że dalej musze pisac o jej słabości żeby tylko dotrwać do tych 60 znakow