Witaj! Logowanie Rejestracja

Czytaj nasze artykuły http://joannawodzinska.pl/category/zdrowie/%
Kiedy maturzyści kończą rok szkolny w 2014?
#1
Proszę mi powiedzieć, kiedy dokładnie maturzyści kończą rok szkolny w 2014 roku? Mam tutaj na myśli maturzystów zdających maturę w 2014 roku...
Jak śmiem się domyślać, pewnie w kwietniu, ale którego dokładniej?
 
Reply
#2
Maturzyści w 2014 roku kończą rok szkolny 28 lub 29 kwietnia 2014 roku Uśmiech Tak wynika z kalendarza, aczkolwiek święta teraz wypadają chyba końcem kwietnia więc także może się złożyć tak, że maturzyści skończą wcześniej rok szkolny.
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.
 
Reply
#3
W 2014 roku rok szkolny (zajęcia) kończą się dla maturzystów 25 kwietnia 2014 roku - w tym dniu nie ma już zajęć i jest po prostu uroczyste zakończenie roku szkolnego (akademia, rozdanie świadectw, nagród itd.)
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#4
Czyli skoro święta są jakoś około 20 kwietnia 2014 roku to właściwie przed świętami jest już koniec roku szkolnego dla maturzystów? Dobrze rozumiem?
 
Reply
#5
Zacznij się uczyć do matury bo źle rozumiesz. Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów wypada 25 kwietnia. Czyli reasumując, kończy się po świętach a nie przed.
 
Reply
#6
Ale zajęcia szkolne, nauka jest chyba tylko do świąt wielkanocnych?
 
Reply
#7
Zajęcia szkolne macie do końca czyli do 25 kwietnia. Nauka jest pewnie do tygodnia wcześniej bo wtedy będzie jakaś rada pedagogiczna albo coś podobnego.
 
Reply
#8
O taką odpowiedź mi chodziło.
 
Reply
#9
(26-01-2014, 15:53 )grzybacz napisał(a): Czyli skoro święta są jakoś około 20 kwietnia 2014 roku to właściwie przed świętami jest już koniec roku szkolnego dla maturzystów? Dobrze rozumiem?

W sumie to tak. 25 kwietnia 2014 roku macie uroczyste zakończenie roku, akademię z tej okazji, rozdanie świadectw i inne.

Wiosenna przerwa świąteczna (dni wolne od nauki) rozpoczyna się 17 kwietnia 2014 roku i od tego dnia nie ma już zajęć. Czyli tydzień wcześniej jak wspomniał Cubaza będziecie mieć klasyfikację. Czyli tak naprawdę w kwietniu nie ma za dużo nauki - tak się wszystko ułożyło w tym roku.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy będą wyniki matur 2016?
Wiem, że matury się jeszcze nawet nie rozpoczęły, ale chciałbym wiedzieć, czy wiadomo już dzień i dokładny termin, kiedy będą wyniki matur 2016? Nie mogę znaleźć tej informacji na stronie OKE, zatem może jeszcze nie jest wiadomo? Gdyby może ktoś od dyrektora swojej szkoły albo nauczycielki wiedział dokładny termin, proszę o odpowiedź.
wladimirputin3 3 6,887 06-03-2016, 17:09
Ostatni post: miniek15m



Browsing: 1 gości