Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy będzie wypłacone stypendium socjalne?
#1
Czy wiadomo jest już, kiedy będzie wypłacone stypendium socjalne w roku akademickim 2013/14 w semestrze zimowym?
 
Reply
#2
Do końca miesiąca listopada powinni już zdecydowanie wypłacić stypendium socjalne prawie na wszystkich uczelniach w Polsce.
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.
 
Reply
#3
W regulaminie jest napisane, że do 30 listopada wypłacą.
 
Reply
#4
No zatem na innych uczelniach wypłacają 28 listopada, 29 listopada - więc również i w tych dniach zapewne będzie wypłata, tak, aby przed weekendem studenci mieli już pieniądze na koncie.
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.
 
Reply
#5
Czy ktoś wie kiedy dokładnie są wysyłane decyzje pisemne do domu? Chce sie odwołać i właśnie czekam na ta decyzje.
 
Reply
#6
Czy ktoś wie kiedy dokładnie są wysyłane decyzje pisemne do domu? Chce sie odwołać i właśnie czekam na ta decyzje.
 
Reply
#7
Decyzje dot. stypendium powinny przyjść z początkiem grudnia. Zdarzyło się jednak, że decyzje odmowne bądź potwierdzające przyznanie stypendium były dostarczane przed świętami.
 
Reply
#8
Jakby coś to stypendium jest już na kontach Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,693 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz



Browsing: 1 gości