Witaj! Logowanie Rejestracja

Zasięg LTE w Tarnowie (play, plus, cyfrowy polsat)
#1
Ktoś z Was orientuje się czy w Tarnowie łapie internet LTE plusa, playa albo od cyfrowego Polsatu? Jeśli łapie to w jakich miejscach i ile wynosi prędkość tego internetu LTE?
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.
 
Reply
#2
LTE od Play łapie bez problemu w wielu miejscach Tarnowa. Rzadko się zdarza, żeby w rejonie uczelni spadało mi do niższych prędkości.
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.
 
Reply
#3
Jaka jest faktyczna, realna prędkość LTE od Playa w Mb/s? Jaki jest koszt korzystania z tego internetu?
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.
 
Reply
#4
Koszt korzystania z usług LTE masz na stronie operatora. Rzeczywista prędkość jest zależna od lokalizacji. W pobliżu nadajnika jest ona wręcz maksymalna i wynosi ona około 30 Mb/s więc niespecjalnie wojuje na rynku mobilnych internetów.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#5
Myślałem, że troszkę więcej niż 30Mb/s - a to jeszcze w pobliżu odbiornika...
 
Reply
#6
Przecież technologia 4G LTE Play dopiero raczkuje. To nie jest LTE od Cyfrowego Polsatu, gdzie prędkość pobierania wynosi nawet i 300 Mb/s (ale chyba tylko w teorii i nie wiem, czy gdzieś faktycznie użytkownik prywatny osiągnął taką prędkość).

Z czasem jak Play zwiększy zasięg swoich nadajników na inne miasta, może i zwiększą prędkość internetu LTE.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#7
Taaaa, 300 i do tego Mb :-) fajna liczba biorąc pod uwagę, że standard lte przewiduje 100Mb :-)
Wierzcie lub nie, ale 30Mb przez komórkę to prędkość bardzo dobra. Biorąc pod uwagę, że nieraz internet w domu to 1Mb :-)
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#8
Dla porównania Plus narzuca nam ograniczenie na LTE na około 50-70 Mb/s co i tak jest jak na naszą obecną infrastrukturę świetnym wynikiem o którym większość może tylko pomarzyć.
 
Reply
#9
Raczej nie udało mi się osiągnąć w Play wyższej prędkości niż ~18 Mb/s.
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.
 
Reply
#10
Co dla komórek i ogólnie internetu mobilnego jest wynikiem bardzo dobrym i za takie transfery powinno się iść na kolanach do Częstochowy a nie płakać, że małe :-P
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#11
Ja nie narzekam, to tak dla informacji kolegi Oczko
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.
 
Reply
#12
Jakie są Wasze opinie o internecie LTE od cyfrowego polsatu (albo od Play) w Tarnowie? Czy mieszkając na os. Zielonym warto brać internet LTE? Jak szybko będzie mi działał w tamtej lokalizacji?
 
Reply
#13
Ostatnio Play chyba wprowadził w Tarnowie Internet 4G LTE? Korzysta ktoś z niego? Jakie prędkości są osiągane realne np. w pobieraniu plików albo wczytywaniu stron? W jakich częściach miasta Tarnowa jest ten zasięg 4G?
Serdecznie wszystkich Państwa zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Najlepszej jakości wyroby stolarskie drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne/wewnętrzne, schody drewniane czy balustrady. Zapraszam do kontaktu.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 14,283 03-01-2017, 14:20
Ostatni post: kaski



Browsing: 1 gości