Witaj! Logowanie Rejestracja

Dobra siłownia w Tarnowie
#1
Czy możecie polecić jakąś dobrą siłownię w Tarnowie? Dobra, to znaczy taka, gdzie jest kultura, tam gdzie jest bardzo dobrze wyposażona oraz gdzie nie przychodzą tzw. typy spod ciemnej gwiazdy. Dobrze, aby był na niej obecny trener indywidualny, który by rozpisał treningi oraz dietetyk w celu ułożenia odpowiedniej diety na zrzucenie trochę kilogramów. Cena także nie może być "odstraszająca". Więcej jak 100 zł miesięcznie jest mi szkoda dawać...
Gdzie polecacie?
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#2
Chyba nie ma bardziej ekskluzywnej siłowni w Tarnowie, do której chodzą ludzie sportu i biznesu niż "Forma" przy nowym świecie. Ceny są dość wysokie, przez co raczej nie ma co liczyć, że będą pojawiać się tam typy spod ciemnej gwiazdy. Ja sama wielokrotnie tam chodziłam i sobie chwalę to miejsce. Naprawdę jest w czym wybierać, dużo miejsca, dużo przyrządów do ćwiczenia, tłoku raczej nie ma chociaż to zależy od godziny.
 
Reply
#3
O "Formie" już słyszałem, ale chyba jest wiele lepszych i ładniejszych siłowni w naszym mieście a nie tylko jedna "Forma"?
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#4
Równie popularne i dobrze wyposażone siłownie w Tarnowie to: Q10, Com-Com ZONE
 
Reply
#5
Ja polecam od siebie Q10. Dobra siłownia i w miarę normalna atmosfera i cena też nie jest wygórowana.
Zapraszam na profesjonalny kurs, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki dobry (i tani) serwis laptopów w Tarnowie możecie polecić?
Cześć! Pojawiły się poważne (sprzętowe) problemy z prawie 3-letnim laptopem które wymagają ingerencji elektronika/informatyka w serwisie. W związku z tym mam do Was pytanie: który, jaki [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Dobry-serwis-laptop%C3%B3w-t]dobry serwis laptopów[/url] możecie polecić w Tarnowie? Taki aby nie naprawiali tego miesiąc oraz aby nie wzięli za to połowy wartości laptopa :) Gwarancja też dobrze, aby była na ich "robotę" przynajmniej 3 miesięczna.
admin 6 14,304 03-01-2017, 14:20
Ostatni post: kaski



Browsing: 1 gości