Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy pojawią się plany zajęć na semestr letni?
#1
Kiedy pojawią się plany zajęć dla poszczególnych kierunków? z tego co widze na razie ma na pewno w-f.. a kiedy reszta?
 
Reply
#2
Do 2 tygodni powinny już być.
 
Reply
#3
Jak będą. Nikt nie wie kiedy dokładnie pojawią się plany zajęć. Na pewno pierwszego dnia semestru letniego.
 
Reply
#4
no, że do 2 tygodni to oczywiste, w koncu za 2 tyg zaczyna sie semestr. Dobra to dzieki, czekamy Uśmiech
 
Reply
#5
Ciężko to przewidzieć, plany zajęć znając życie zmienią się kilkukrotnie przed rozpoczęciem semestru jak i w trakcie jego trwania.

Zawsze większość planów była udostępniania w ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem nauki.
 
Reply
#6
No wiem własnie, pamiętam, że zaraz przed rozpoczęciem nowego semestru się pojawiały, dlatego zdziwiło mnie, że 2 kierunku już mają, myślałam, że może bedą wczesniej... no to nic Uśmiech czekamy.
Dzieki !
 
Reply
#7
Zależy też od instytutu. Instytut Politechniczny zawsze miał na początku większość planów zajęć, zawsze największy poślizg miał Instytut Administracyjno-Ekonomiczny.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy będzie opublikowany plan zajęć na rok akademicki 2015/16?
Witam Kiedy będzie opublikowany plany zajęć na rok akademicki 2015/16? Czy jest jakieś ogólne miejsce gdzie studenci I roku mają się zabrać?
4815162342 3 4,029 25-09-2015, 20:44
Ostatni post: aktep130



Browsing: 1 gości