Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy można poprawiać maturę ustną?
#1
Zastanawiam się nad tym czy można poprawiać wynik z matury ustnej? Jeżeli pójdzie mi źle, i uzyskany wynik nie będzie mnie satysfakcjonował, to czy mogę do poprawić?
 
Reply
#2
Poprawka z ustnej to za rok o ile pamietam.
 
Reply
#3
A nie można poprawiać w sesji sierpniowej tylko dopiero za rok w maju? Tzn w kolejnej sesji egzaminacyjnej?
 
Reply
#4
tak ustnej chyba nie można. Ale nie rozumiem troche Twojego pytania, nie od dzisiaj wiadomo, że matura ustna to pic na wodę ;p zdaje ją każdy Język u mnie w szkole nie było przypadku chyba żeby ktoś nie zdał ;p oni tak naciągaja.. o ile w maturze pisemnej nic naciąnąc nie mogą, tak w ustnej to robią co chcą ;p u mnie były już takie przypadki,że nawet pracy z polskiego nie umieli, a i tak zdawali ;p
 
Reply
#5
U nas w tamtym roku uwalili ponoć kilka bo z innej szkoly przyszli egzaminatorzy i w tamtej szkole egzaminatorzy od nas zrobilivto samo. Ale tak to pic na wode itak na ustne nikt nie patrzy.
 
Reply
#6
Pewnie zależy od szkoły, ale większosc ustne zdaje ;p rzadko się zdarza, ze ktos nie zdaje, chyba, ze trafi sie ktos złosliwy czy bardzo czepliwy w komisji. Głownie radze uczyć się do pisemnych, ustne to pic na wode. Sama sie ich bałam chyba nawet bardziej niz pisemnych, a potem sie smialam z tego ;p
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy poprawiając maturę poprzedni wynik się kasuje?
Mam takie dość klarowne pytanie, gdybym w tym roku poprawiał maturę z Fizyki to wynik procentowy z poprzedniej matury (z zeszłego roku) się anuluje? Czy może jest tak, że poprzedni wynik matury jest nadpisywany ale tylko w przypadku, gdy tą maturę poprawkową napisałem lepiej? Czy nie ma to znaczenia?
plumber 2 6,233 11-12-2015, 11:10
Ostatni post: miak75



Browsing: 1 gości