Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy za przedłużenie sesji się płaci?
#1
Czy płaci się za przedłużenie sesji na studiach chociażby o dodatkowy tydzień bądź kilka tygodni? Jeśli przedłużenie sesji jest płatne, to jakiego rzędu są to pieniądze i jaka jest wysokość opłat z tym związanych?
 
Reply
#2
Tak, za przedłużenie sesji poprawkowej trzeba zapłacić. Nazywa się to warunkowe zaliczenie przedmiotu, czyli potocznie studenci mówią na to "warunek". W tym wątku masz napisane o kosztach takiego przedłużenia sesji. Przeczytaj.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#3
Warunek jest to powtarzanie przedmiotu, a nie przedłużenie sesji . To drugie jest bezpłatne. Lecz na tydzień to raczej taka maksymalna granica
 
Reply
#4
To w takim razie nie ma czegoś takiego jak przedłużenie sesji. Nie da się np. przesunąć daty ostatecznego terminu zaliczenia przedmiotu który jest wpisany w systemie elektronicznym.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
#5
Tylko wciąż jest wiele uczelni, które nie korzysta z elektronicznego systemu i wciąż posiada papierowe indeksy, m.in. PWSZ w Tarnowie.
 
Reply
#6
(13-09-2014, 17:17 )spamer24 napisał(a): To w takim razie nie ma czegoś takiego jak przedłużenie sesji. Nie da się np. przesunąć daty ostatecznego terminu zaliczenia przedmiotu który jest wpisany w systemie elektronicznym.

A co za problem podać wcześniejszą datę zaliczenia wykładowcy często tak robią. Poza tym na podaniu o urlop dziekański/wpis warunkowy itp. ostatni punkt masz właśnie przedłużenie sesji egzaminacyjnej. A co do systemu to jeśli nie dało by się zmienić daty zaliczenia to taki system nie nic warty chodzi mi bardziej o ITS wiadome że tam sesja jest dostosowywana indywidualnie .
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy zacząć uczyć się do sesji?
Hej sorki za głupie dla Was pewnie pytanie ale interesuje mnie Wasze zdanie na ten temat. No właśnie więc kiedy zacząć się uczyć do sesji waszym zdaniem? Kiedy wy zaczynaliście się uczyć? Chcę zaznaczyc że sesja zimowa będzie moją pierwszą!
pandora 6 7,241 16-02-2015, 16:27
Ostatni post: Dobromir



Browsing: 1 gości