Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy stypendium socjalne jest wypłacane co miesiąc?
#1
Pytam o to, czy stypendium socjalne jest wypłacane co miesiąc bo za marzec nie dostałem wypłaty stypendium pomimo tego że złożyłem wszystkie wnioski w terminie i otrzymałem stypendium (bo w zeszłym semestrze też je dostałem).
Dlaczego nie było wypłaty za marzec? Czy zmienił się harmonogram wypłacania tych stypendiów? Wiadomo coś więcej i czemu nie ma o tym nigdzie żadnej informacji?
 
Reply
#2
Tak, stypendium socjalne, stypendium rektora oraz dla osób niepełnosprawnych zgodnie z regulaminem przyznawania pomocy materialnej jest wypłacane co miesiąc. Ten sam regulamin mówi także, że stypendium za październik jest wypłacane w listopadzie (dwukrotność) oraz stypendium za marzec jest wypłacane w kwietniu - również dwukrotność.
 
Reply
#3
Czyli teraz w kwietniu będzie podwójna wysokość stypendium? Ale wiadomo już kiedy będzie przeprowadzona wypłata? Potrzebne mi są pieniądze a tu wypłaty stypendium nie ma już od początku roku akademickiego...
 
Reply
#4
Nie, poczwórna albo nawet dziesięciokrotna. Przeczytaj jeszcze raz odpowiedź admina. I nie pytaj jaka wypłata będzie w tym miesiącu.

Wypłaty są najczęściej około 10 dnia miesiąca.

Nie dostałeś wypłaty stypendium od października? Bo wtedy rozpoczyna się rok akademicki. To może warto się przejść do działu pomocy materialnej żeby zapytać dlaczego skoro miałeś przyznane stypendium to go nie otrzymałeś od października.
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#5
Skoro nie miałeś wypłaty stypendium od początku października to ja na Twoim miejscu bym się zastanowiła czy aby na pewno zostało mi ono przyznane.
Miło było, ale się skończyło, teraz pora na prace i rodzinę.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,688 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz



Browsing: 1 gości