Witaj! Logowanie Rejestracja

Stypendium socjalne - do kiedy trzeba się zapisać?
#1
Witam.
Chodzi mi o dokonanie zapisu na konkretny termin. Czy mogę to zrobić do 30 czerwca czyli do tego czasu kiedy trzeba składać już papiery czy jest jakiś określony wcześniejszy termin?
 
Reply
#2
A jesteś już teraz studentem PWSZ w Tarnowie? Język
 
Reply
#3
Uśmiech 
(13-04-2014, 18:06 )maciejo napisał(a): A jesteś już teraz studentem PWSZ w Tarnowie? Język

Jeszcze nie. Chciała bym rozpocząć studia w tym roku. Właśnie nie jestem pewna jak się te sprawy mają. Jeśli dostała bym się na studia 1 rok to dopiero wtedy mogę się ubiegać o stypendium, gdy dostanę decyzję o przyjęciu? Jestem troche zielona w tym temacie więc Maciejo proszę o pomoc. Uśmiech
 
Reply
#4
Zobacz tutaj jak w zeszłym roku wyglądała ta procedura. Najpierw musisz zostać przyjęta na studia, a dopiero potem składasz dokumenty i wnioski o przyznanie pomocy materialnej Uśmiech
 
Reply
#5
(14-04-2014, 18:29 )admin napisał(a): Zobacz tutaj jak w zeszłym roku wyglądała ta procedura. Najpierw musisz zostać przyjęta na studia, a dopiero potem składasz dokumenty i wnioski o przyznanie pomocy materialnej Uśmiech

Dziękuje za informacjęUśmiech
 
Reply
#6
Co jeśli jestem z rekrutacji uzupełniającej, składanie dokumentów o stypendium jest do 11.10 a indeks dostanę dopiero pod koniec października? Chodzi o to, że jest potrzebny nr albumu..
 
Reply
#7
Indeks dostaniesz z legitymacją faktycznie pod koniec października, ale o nr albumu to już w sekretariacie trzeba pytać ;-) ale tak po dwóch tygodniach powinnaś mieć już przydzielony nr albumu.
 
Reply
#8
Ja jestem z pierwszej rekrutacji i też nie wiem jaki mam nr. albumu...
BTW Czy w naszej PWSZce nie ma jeszcze elektronicznych indeksów jak na każdej innej szanującej się uczelni? o_O
 
Reply
#9
Na pwsz nie ma elektronicznych indeksow ;p

Co do numeru albumu to nie musicie sie martwić ;p zapytajcie o niego w sekretariacie, a jeśli by jeszcze nie mieli to zostawcie miejsce na wnioskach i oni sami Wam wpiszą, ja tak miałam 2 lata temu.
 
Reply
#10
Myślałem, że elektroniczne indeksy to na dzisiejszych uczelniach norma. Jednak mało jeszcze wiem o życiu ^^.
 
Reply
#11
Dzięki, będę spokojniejsza. A czy mogą mi sprawdzić kompletność wniosku przed jego złożeniem?
 
Reply
#12
Tak oni Ci kompletność wniosków dokładnie sprawdzą przy oddaniu, bez obaw Uśmiech

crack - no widzisz, zapewniam Cię, że jeszcze wiele Cię zdziwi na tej uczelni...
 
Reply
#13
I w życiu. Nie tylko na uczelni. W życiu też Cię wiele zdziwi. Nasza uczelnia nie jest aż taka zła w porównaniu do niektórych. Elektroniczny indeks nie jest wyznacznikiem zajebistości uczelni.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wypłata stypendium
Ma ktoś już moze stypendium socjalne na koncie ? Bo jestem ciekawa czy jest szansa że wpłynie jeszcze dziś..
studentkaxyz 5 7,593 29-11-2016, 18:32
Ostatni post: studentkaxyz



Browsing: 1 gości