Witaj! Logowanie Rejestracja

Forum źle wykrywa mi przeglądarkę!
#1
Witam!

Piszę sobie z Internet Explorera a tutaj forum pokazuje mi, że korzystam z Mozilli.
   

Od zawsze widzę, że tak jest, da się to jakoś zmienić? Może plugin jest nieaktualny?
 
Reply
#2
Po co ten wykrzyknik na końcu zdania Oczko bez krzyków z tak mało znaczącego problemu Oczko
Mi wykrywa, że siedzę na windowsie NT Język
 
Reply
#3
Ja nie krzyczę, tak tylko zaakcentowałem bo błąd właściwie nie jest jakiś znaczący jednak nie działa to poprawnie i byłoby fajnie, gdyby zostało naprawione Język

Cubaza napisał(a):Mi wykrywa, że siedzę na windowsie NT
A korzystasz z jakiego systemu?
 
Reply
#4
Windows 8.1 co niby jest systemem NT, ale powinno to wykrywać jako Windows 8, z którego korzystam w pracy.
 
Reply
#5
Może jest zbyt nowym systemem po prostu i jeszcze nie zostało wiele zaktualizowanych Duży uśmiech
 
Reply
#6
Z tym windowsem 8 i 8.1 jest tak, ze na innych forach tez mi go nie pokazuje, tylko właśnie NT albo chyba 95 albo 98 juz nie pamietam nawet
 
Reply
#7
A teraz Tobie w ogóle nie wie z jakiego systemu piszesz. Widzę że ten dodatek nieźle świruje Język
 
Reply
#8
Problem jest mi znany od dawna. Nie została wydana jednak aktualizacja pluginu odpowiedzialnego za wykrywanie najnowszych wersji systemów czy przeglądarek. Forum ma zainstalowaną najnowszą wersję, która została wydana równo rok temu, gdy nie był dostępny najnowszy IE (11 nie działa, na wersji 10 działa prawidłowo) czy Windows 8.1. Trzeba przeboleć niestety Uśmiech

Wyzerowałem i zainstalowałem na nowo aplikację, co widać po pytajnikach przy wszystkich wypowiedziach, jednak to nie rozwiąże problemu i trzeba czekać na wydanie aktualizacji.
 
Reply
#9
Tak, korzystam z najnowszej wersji Internet Explorera. Jak się nie da to trudno, nie jest to nic koniecznego.
 
Reply
#10
Ja z tego forum korzystam tylko z poziomu tapatalka wiec nawet nie wiem co mi się tu wyswietla
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowa wersja mobilna forum
Przygotowana została specjalna wersja mobilna naszego forum, dla wszystkich osób, które nie mają zainstalowanej aplikacji [url=http://pwsz-tarnow.edu.pl/Forum-jest-ju%C5%BC-dost%C4%99pne-w-us%C5%82udze-TapaTalk-t]TapaTalk[/url]. Podczas korzystania ze znanych przeglądarek internetowych na smartfonach (Mozilla, Chrome) forum jest automatycznie przełączane na wersję mobilną. Zawsze w razie, gdyby nie doszło do automatycznego przełączenia, możecie ręcznie zmienić na wersję mobilną, korzystając z przycisku umieszczonego na samym dole forum: [img]http://pwsz-tarnow.edu.pl/attachment.php?aid=179[/img] Testujcie, pytajcie i zgłaszajcie ewentualne sugestie i problemy.
admin 0 9,558 23-11-2014, 10:54
Ostatni post: admin



Browsing: 1 gości