Witaj! Logowanie Rejestracja

Tesla
Jak jest na pierwszym roku administracji?
#1
Hej!

Czy mógłby mi ktoś napisac jak ciężko jest na pierwszym roku na administracji? Ile osób przetrwalo oraz czy bardzo uwalają?
Dużo trzeba się uczyć tego wszystkiego prawda?
 
Reply
#2
najgorsze w pierwszym roku to prawo konstytucyjne z pewną dr hab.prof. nadzwyczajna, a także nieszczęsna logika potem leci z górki pozniej finanse publiczne i prawo finansowe 2 rok , 3 rok to zależy od specjalności ja wzięłam sobie karno skarbową najtrudniejszą i też powiem że trzeba się uczyć najłatwiejsza specjalizacja to blok środowiskowy jest jeszcze blok e administracja [br]
a teraz dochodzi j jeszcze nowa specjalizacja administracja międzynarodowa ... także też może być ciężko zwłaszcza że prawo UE prowadzi Pani od prawa konstytucyjnego która uwala połowę ludzi z tego przedmiotu na pierwszym roku (patrz wyżej)
 
Reply
#3
Po tej karnej-skarbowej można byc np. komornikiem? Dziękuję ślicznie tak naprawdę za odpowiedź Uśmiech Z tego prawa trzeba studiować i umieć na pamięć kodeksy, i inne?
 
Reply
#4
tak należy sie naprawde uczyć nie jest to takie proste w gre wchodza kodeksy, ustawy, konwencje modelowe i wiele innych także jest naprawde gorąco blok karny skarbowy przede wszystkim nastawiony jest na prawo podatkowe możesz być np doradca podatkowym itp[br]
ale jesli chcesz sobie zobaczyć sylabusy wejdz na pwsz tarnów instytut administracyjno ekonomiczny i tam pod KIERUNKI STUDIÓW są sylabusy dla stacjonarnych i niestacjonarnych w którym omawiany jest poszczególny rok i z jakich przedmiotów się składa I,II czy III pozdrawiam i WESOŁYCH Świąt
 
Reply
#5
O Boże to trudno jest te kodeksy i prawa umieć Smutny czytałam te plany studiów i opisy kierunków ale tam jest tak napisane niezrozumiale i dziwnie że nie rozumie dużo.

Dzięki za życzonka! również Wesołych Świąt!! Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Historia administracji
Cześć ! Czy ktoś miał może historię administracji z Pawłem Cichoniem? Jak wygląda zaliczenie? Ciężko zdać?
Raid 6 6,903 18-11-2016, 13:14
Ostatni post: Pattttti



Browsing: 1 gości