Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy zaczyna się rok akademicki 2014/2015?
#1
Ktoś z Was jest mi w stanie napisać, kiedy zaczyna się rok akademicki 2014/2015? Dodam, iż nie chodzi mi tutaj o rozpoczęcie roku akademickiego, ale o pierwszy dzień w którym należy pojawić się na uczelni na zajęciach.
Bardzo proszę o odpowiedź.
 
Reply
#2
a jak Ci się wydaje? Tak na ludzki rozum osoby pełnoletniej. Kiedy rozpoczyna się rok akademicki? Może 1 października.
I od razu odpowiadam na kolejne pytanie. Nie będzie okresu przejściowego, zajęć organizacyjnych. Od razu zaczynacie naukę, a nie poznajecie się z wykładowcami, oni opowiadają wam o życiu itp.
 
Reply
#3
Ale 1 października to chyba jest jakaś inauguracja roku akademickiego, no nie? Jak to tak od razu 1 października zaczynają się zajęcia i od razu się uczymy? Dlaczego profesorzy nam nic o sobie nie opowiadają? Chyba powinniśmy ich poznać najpierw, czym się zajmują, o czym będą zajęcia itd.
 
Reply
#4
Nie. Inauguracja jest zazwyczaj kilka dni przed 1 października. 1 października zaczynają się najnormalniejsze w świecie zajęcia.
To nie jest szkoła średnia, gdzie jesteście pod kloszem. Profesor przychodzi, przedstawia się, mówi jaki przedmiot będzie prowadził. Może powie kilka słów o tym jaki będzie plan zajęć na najbliższy semestr i jazda z materiałem.
 
Reply
#5
Rozumiem, czyli na 1 października trzeba już być na uczelni i normalnie idzie się na zajęcia. No tak, na studiach są ludzie dorośli, więc nie potrzeba aż takich cyrków z organizacją pracy i przedstawianiem wszystkich wkoło Uśmiech Mam tylko nadzieję, że kolokwia nie będą szybko od rozpoczęcia roku akademickiego.
 
Reply
#6
Musicie mieć troszkę materiału żeby mieć kolokwia. Chyba, że sprawdzające waszą wiedzę.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terminy sesji w semestrze zimowym 2015/16
Hej, czy wiecie już może, w jakim terminie będzie sesja w tym roku akademickim w semestrze zimowym? Będę wdzięczny za wszystkie wypowiedzi.
kajtek15 1 3,168 18-12-2015, 0:20
Ostatni post: scypion



Browsing: 1 gości