Witaj! Logowanie Rejestracja

Jak wygląda inauguracja roku akademickiego?
#1
Witam! Czy moglibyście napisać mi, jak wygląda inauguracja roku akademickiego? Na czym ona polega, jak wygląda i co tam się odbywa - tzn. jakie uroczystości, przedstawienia się tam odbywają? Będę uczestniczył na zaproszenie mojej kuzynki w takiej inauguracji roku akademickiego dlatego chciałbym wiedzieć, jak ona wygląda w praktyce. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam.
 
Reply
#2
Najczęściej jest to wielka uroczystość na uczelni na którą oprócz studentów pierwszego roku, którzy najczęściej mają obecność obowiązkową na takich uroczystościach zapraszana jest również cała kadra naukowo-dydaktyczna z macierzystej uczelni oraz tych zaprzyjaźnionych. Najczęściej rektor uczelni będzie po prostu wygłaszał jakieś mowy powitalne, będzie oczywiście chwalił Was za dobry wybór, że wybraliście właśnie tą a nie inną uczelnię, która zapewni Wam świetne perspektywy rozwoju i wiele innych.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Inauguracje instytutowe a inauguracja 7 października?
Studenci pierwszego roku mają 30 września inauguracje instytutowe. Indeksy i legitymacje otrzymamy 30 września, czy na tej inauguracji 7 października? I czym się od siebie różnią te dwie inauguracje?
Mysia 14 6,431 06-10-2014, 13:51
Ostatni post: miniek15m



Browsing: 1 gości