Witaj! Logowanie Rejestracja

Ile zarabia kasjer w Lidlu?
#1
Nie oceniajcie mnie od razu z góry, ale chciałbym wiedzieć ile zarabia kasjer w Lidlu? Jak wiadomo w Tarnowie mamy 2 sklepy marki Lidl. Czy ktoś z Was jest zorientowany, ile może zarobić miesięcznie osoba pracująca w Lidlu na stanowisku kasjera? Bardzo mnie to interesuje, dlatego jeżeli ktoś dysponuje takimi informacjami, byłbym wdzięczny za dokładne dane. Chodzi mi oczywiście o pensję na początek dla osoby bez większego doświadczenia w branży spożywczej (o ile ma to jakiś sens i znaczenie dla pracodawcy)
 
Reply
#2
Lidl jest chyba jedną z lepszych sieci handlowych, które pod względem finansowym nie są złe. Płaci on bardzo dobrze swoim pracownikom, porównując do innych sieci handlowych.

Każdy nowo zatrudniony pracownik Lidla na start dostanie pensję powyżej 2 tysięcy złotych brutto. Najczęściej jest to kwota w wysokości 2200 zł brutto wraz z premią. W porównaniu do zarobków kasjera w Biedronce, kasjer w Lidlu zarabia trochę lepiej w pracy na pełen etat. Co ciekawe, po przepracowaniu 2 lat pensja wzrasta już do 2600 zł brutto. W większości przypadków jednak ciężko jest o dostanie pełnego etatu, dlatego zarobki w praktyce wynoszą około 1700 zł brutto przy założeniu, że pracownik jest zatrudniony na 3/4 etatu.

Warto też zaznaczyć, że w sieciach handlowych Lidl nie ma stanowiska takiego jak kasjer. Są tam normalni pracownicy, którzy odpowiedzialni są za wykładanie towarów i inne obowiązki a w razie potrzeby te osoby "siadają" na kasę i kasują. Generalnie praca kasjera jest pracą pełną pośpiechu, pracy pod presją czasu i wymagającej dużego poświęcenia.
 
Reply
#3
A czy przewidziane są jakieś dodatkowe benefity dla pracowników? Normalnie inne supermarkety nie dają swoim pracownikom żadnych dodatkowych benefitów a czy Lidl pod tym względem jakoś się wyróżnia? Ktoś posiada takie informacje?
 
Reply
#4
Z tego co można wyczytać w sieci, większość pracowników jest zatrudnionych na 3/4 etatu. Do obsługi jednego sklepu wielkopowierzchniowego potrzeba około 20 osób, może właśnie dlatego pracownicy nie mają całego etatu.

Pracownicy Lidla mają podobno bezpłatny pakiet prywatnej opieki zdrowotnej oraz mogą do niego także zgłosić członków swoich rodzin, czyli zapewne chodzi o Lux Med. Pracownicy otrzymują także bony na święta, wyprawki szkolne dla swoich dzieci oraz paczki świąteczne dla dzieciaków (swoich).
 
Reply
#5
Czy Ty naprawdę mówisz o pracy w lidlu? miałam znajomą co pracowała tam na pewno powyżej 2 lat i zarabiała najniższą krajową, a o żadnych podwyżkach po 2 latach nie było mowy... no chyba, że teraz sie coś zmieniło :O
 
Reply
#6
Operuję na wiadomościach dostępnych w sieci i komentarzach użytkowników na forach internetowych z 2014 roku. Nie piszę tego jako osoba, która pracowała w Lidlu.
 
Reply
#7
No właśnie też mi się wydaje to trochę dziwne, żeby zwykła sieć sklepów spożywczych oferowała swoim pracownikom za darmo aż taki benefit, jakim jest darmowa prywatna opieka medyczna. Chciałbym, aby ktoś to potwierdził, jeżeli może. Zastanawia mnie czy każdy pracownik ma taką możliwość, aby za darmo skorzystać z prywatnej opieki medycznej. Pozdrawiam.
 
Reply
#8
Jedna z koleżanek pracuje w Lidlu. Tam nie ma stanowiska kasjera, po prostu pracujesz w Lidlu i gdy jest potrzeba to idziesz wykładać towar na sklep, rozładowujesz palety a gdy robi się kolejka - idziesz na kasę. Zarobki są moim zdaniem korzystne, patrząc na to co dzieje się w innych sieciach. Pracując na 3/4 etatu koleżanka dostaje 1500 zł netto, łącznie ze wszystkimi premiami i dodatkami, co w mojej ocenie nie jest tragiczną pensją.

Benefit o którym powyżej wspominacie owszem, istnieje, jednak co miesiąc pobierane jest za niego 30 zł z naszej pensji. To nie jest dużo, ale jednak zawsze coś.
 
Reply
#9
Tylko, że do Lidla jest ciężko się dostać niestety. Sam próbowałem, ale na razie nie mają żadnego etatu wolnego.
Zapraszam na profesjonalny kurs, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile zarabia copywriter?
W ostatnich czasach mocno na znaczeniu zyskuje zawód copywritera. Ile zarabia copywriter? Zarobki copywritera w agencji reklamowej w dużym mieście wynoszą najczęściej około 2-3 tysięcy złotych. Co najważniejsze, jako copywriter mogą pracować osoby bez specjalnego wykształcenia, jednak preferowane jest wykształcenie humanistyczne - filologia polska, dziennikarstwo, komunikacja społeczna i media internetowe. W przypadku, gdy copywriter pracuje jako freelancer i ma dużo zleceń, cieszy się popularnością, może zarobić nawet i 5 tysięcy złotych miesięcznie.
e-zarobki 10 14,288 09-11-2016, 15:01
Ostatni post: Cubaza



Browsing: 1 gości