Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy będzie plan zajęć na semestr zimowy 2014/15?
#1
Immartykulacja jest 30 wrzesnia. Mam w związku z tym pytanie kiedy będzie ogłoszony plan zajęć na semestr zimowy oraz czy na immartykulacji będą nauczyciele akademiccy, którzy będą nas uczyć?
 
Reply
#2
Napewno przed 1 października. Pierwsze plany zalecać powinny pojawić się koło wtorku lub środy
 
Reply
#3
dzisiaj wtorek i co pojawił się jakiś plan?
 
Reply
#4
Jak tylko się pojawią to zostaną wrzucone tutaj na forum. Skoro nie ma tutaj to nie ma jeszcze rozkładów. Niektóre mogą się pojawić nawet w poniedziałek i wtorek.
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#5
Achaaa okej
 
Reply
#6
Już pojawiły się pierwsze plany zajęć. Administracja już napewno ma plan. Reszta nie wiem.
 
Reply
#7
a miały być najpierw tutaj ponoć. Dzięki za info!
 
Reply
#8
(24-09-2014, 15:47 )Majonez123 napisał(a): a miały być najpierw tutaj ponoć. Dzięki za info!

Najpierw są na oficjalnej stronie uczelni. potem tu ale często jest tak, że ludzie dowiadują się z forum. A w tym roku plany zajęć są o dziwo w większości dostępne od razu .
 
Reply
#9
(24-09-2014, 16:02 )benydt napisał(a):
(24-09-2014, 15:47 )Majonez123 napisał(a): a miały być najpierw tutaj ponoć. Dzięki za info!

Najpierw są na oficjalnej stronie uczelni. potem tu ale często jest tak, że ludzie dowiadują się z forum. A w tym roku plany zajęć są o dziwo w większości dostępne od razu .

Okej, po prostu Cubaza napisał "Skoro nie ma tutaj to nie ma jeszcze rozkładów." więc tym się sugerowałem.
Nooo.. choć mojego akurat nie ma... ;p
 
Reply
#10
Zajęcia z wf też będą na stronie?
 
Reply
#11
(24-09-2014, 16:26 )Hermes napisał(a): Zajęcia z wf też będą na stronie?

Kod:
http://pwsztar.edu.pl/jednostki-ogolnouczelniane/studium-wychowania-fizycznego/
powinny się ukazać na dniach.
 
Reply
#12
(24-09-2014, 16:12 )Majonez123 napisał(a): Okej, po prostu Cubaza napisał "Skoro nie ma tutaj to nie ma jeszcze rozkładów." więc tym się sugerowałem.
Nooo.. choć mojego akurat nie ma... ;p

Bardziej mi chodziło w drugą stronę Oczko Nie ma na stronie uczelni więc nie ma ich tutaj Oczko Przepraszam jeśli zostałem źle zrozumiany Uśmiech
 
Reply
#13
A kiedy będzie podział na grupy i gdzie to będzie widniało ?
 
Reply
#14
(25-09-2014, 10:56 )Hermes napisał(a): Czy tworzący plan mają jakiś mózg? Między wfem administracji a właściwymi zajęciami jest 3 godziny przerwy od 8 a następnie zajęcia do 20. Jest to niebywale mądre, brawo.
A gdzie tutaj widzisz jakiś brak mózgu? Bo ja go nie widzę. Nie jesteś sam na tej uczelni. Wykładowców nie ma na tylu żeby każdy brał i każdą grupę uczył w tym samym czasie. Normalnie idziesz się przejść albo się z kimś zamieniasz, proste. Ale najlepiej zwyzywać kogoś... Nigdy w życiu nie będziesz miał tak, że wszystko będziesz miał jak w zegarku i każdy się do Ciebie dostosuje.
 
Reply
#15
Ja tam się z nim zgadzam. To jest irracjonalne żeby takie harmonogramy układać. Jeszcze jak ktoś jest z Tarnowa to może sobie pójść do domu, ale jeśli ktoś dojeżdża to ma zmarnowane 3h po czym jeszcze musi do 20 siedzieć na uczelni. Bo nikt nic nie robi tylko studiuje, a żyje nie wiem za co. Jeśli nie mają na tylu profesorów jak na poszczególnych kierunkach bywało to niech zamkną kierunek. Naotwierają miliony kierunków po czym okazuje się, że nigdzie nie ma żadnego wyboru ani promotora ani specjalizacji, bo z góry narzucają i mówią, że mają tylko jednego profesora na roku i że jest za mało studentów na kierunku by mogli wybierać osobne specjalizacje i pisać pracę ze swojej dziedziny. Skoro jest za mało niech nie otwierają, a nie potem ograniczają studentów.
 
Reply
#16
Zaczynają pojawiać się już pierwsze plany zajęć! Będziemy je na bieżąco umieszczać i aktualizować w tym wątku: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Plany-zaj%C4%9...-2014-15-t
Zapraszam zatem do jego śledzenia Uśmiech
 
Reply
#17
Dołączam się do pytania "kocuroo" gdzie i kiedy można sprawdzać w jakiej jest sie grupie ?
Oraz mam drugie pytanie ,jeżeli basen koryguje mi się zajęciami z j.francuskiego ? co należy zrobić ? gdzie się zgłosić ?
Pozdrawiam Uśmiech
 
Reply
#18
Dlaczego jeszcze nie ma planu dla filologii angielskiej? :/
 
Reply
#19
Bo nie udostępnili? Hmmmm, taka odpowiedź jest chyba najbardziej prawidłowa.
 
Reply
#20
Co ty powiesz? Było na forum, że plany zajęć będą wtorek-środa. Jest sobota i większość kierunków już ma plan :/
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy będzie opublikowany plan zajęć na rok akademicki 2015/16?
Witam Kiedy będzie opublikowany plany zajęć na rok akademicki 2015/16? Czy jest jakieś ogólne miejsce gdzie studenci I roku mają się zabrać?
4815162342 3 4,062 25-09-2015, 20:44
Ostatni post: aktep130



Browsing: 1 gości