Witaj! Logowanie Rejestracja

Skąd wiadomo w której grupie się jest?
#1
Pojawiły się już pierwsze harmonogramy, ale skąd mamy wiedzieć w której grupie kto jest??
 
Reply
#2
(24-09-2014, 15:07 )Mysia napisał(a): Pojawiły się już pierwsze harmonogramy, ale skąd mamy wiedzieć w której grupie kto jest??

Zostanie niedługo umieszczony podział na grupy. Pierwszy rok zazwyczaj jest alfabetycznie.
 
Reply
#3
(24-09-2014, 15:14 )benydt napisał(a):
(24-09-2014, 15:07 )Mysia napisał(a): Pojawiły się już pierwsze harmonogramy, ale skąd mamy wiedzieć w której grupie kto jest??

Zostanie niedługo umieszczony podział na grupy. Pierwszy rok zazwyczaj jest alfabetycznie.

Gdzie będzie umieszczony? Na oficjalnej stronie pwsz?
 
Reply
#4
Cytat:Gdzie będzie umieszczony? Na oficjalnej stronie pwsz?

Tak poniżej planów zajęć zazwyczaj są podziały.
 
Reply
#5
(24-09-2014, 15:34 )benydt napisał(a):
Cytat:Gdzie będzie umieszczony? Na oficjalnej stronie pwsz?

Tak poniżej planów zajęć zazwyczaj są podziały.

Dzięki Uśmiech
 
Reply
#6
a kiedy można się go spodziewać? 01.10? Duży uśmiech Bo pasowałoby wiedzieć troszkę wcześniej.
 
Reply
#7
Jest opcja, że będzie 1 października. Kiedy ja byłem na pierwszym roku to miałem podział na grupy 4 października ;-)
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#8
(28-09-2014, 12:02 )Cubaza napisał(a): Jest opcja, że będzie 1 października. Kiedy ja byłem na pierwszym roku to miałem podział na grupy 4 października ;-)

Żartujesz... W takim razie jakim cudem do tego czasu wiedziałeś na które zajęcia z którą grupą iść??
 
Reply
#9
Niestety. Pierwsze zajęcia to macie od razu w grupach? Na pierwszym roku i tak jesteście podzieleni na grupy
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#10
No ja w pierwszy dzień rano widzę, że są ćwiczenia i ma je jedna z grup a sam nie wiem w której jestem Duży uśmiech

P.S
ta inauguracja 7 października dla pierwszego roku już nie jest obowiązkowa?
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy obecność na immatrykulacji studentów jest obowiązkowa?
Mieszkam dość daleko a mam immatrykulację w sobotę i nie będę miała żadnego dojazdu - czy zatem obecność na tej immatrykulacji dla wszystkich studentów jest obowiązkowa?
krudnicka 16 18,424 08-09-2014, 22:44
Ostatni post: spamer24



Browsing: 1 gości