Witaj! Logowanie Rejestracja

Jaka praca po turystyce i rekreacji?
#1
Zasadnicze pytanie: jaka jest możliwa praca po turystyce i rekreacji? Gdzie można pracować po tym kierunku studiów? Kim można być po turystyce i rekreacji, jakie mamy perspektywy rozwoju czy naszej dalszej kariery zawodowej? Dajcie znać coś więcej w tym temacie. Gdyby ktoś miał jakieś styczności ze studentami, bądź studentkami turystyki i rekreacji, byłbym wdzięczny za wszelkie sugestie.
 
Reply
#2
Studia na turystyce i rekreacji to taka zabawa. Studenci poznają ciekawe miejsca na świecie i część z nich zwiedzają na dofinansowanych wycieczkach. Oprócz tego to wiele nie robią. Wiem z opinii znajomych. Naprawdę nie mam pojęcia co można po tym robić. Może oprowadzać wycieczki.
 
Reply
#3
Po turystyce i rekreacji dobrze by było zrobić np. kurs trenera fitness. Później masz większe perspektywy na pracę.
Zapraszam na profesjonalny kurs, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Po jakich studiach jest dobrze płatna praca?
Cześć Mam pytanie po jakich studiach jest teraz dobrze płatna praca? Jakie studia muszę skończyć aby znaleźć dobrze płatną pracę? Jakie studia muszę skończyć aby w ogóle znaleźć pracę gdzie dobrze zarobię?? Co polecacie studiować aby dobrze zarobić?
szegid 10 8,850 19-03-2018, 8:31
Ostatni post: janko22



Browsing: 1 gości