Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy ocena z ćwiczeń liczy się do średniej?
#1
Żarówka 
Wiem, że temat był już poruszany ale nie rozwiał moich wątpliwości co do liczenia oceny z ćwiczeń do średniej.

W moim przypadku mam coś takiego:

[Obrazek: m2zjry.jpg]

To jak w tym przypadku obliczyć prawidłowo średnią z tego przedmiotu, aby móc ją później wpisać do stypendium? Czy mam wziąć taki wzór:

((ocena.ćw + ocena.egz)/2 ) * ECTS itd. z każdym przedmiotem a potem / suma punktów ECTS

czy może

ocena z ćwiczeń * ECTS + ocena z egzaminu * ECTS itd. Wtedy ocena z ćwiczeń by się nie liczyła do średniej?

A w drugim semestrze zamiast "0" jest przy ćwiczeniach "-", i co z tym fantem zrobić?
 
Reply
#2
Skoro coś ma zero punktów ECTS to coś pomnożone przez 0 daje zawsze zero. Wynika z tego po prostu, że ocena z ćwiczeń nie liczy się do średniej ocen. Przy okazji polecam ciekawy wątek: Jak liczy się średnią na studiach
Oferuję skuteczne, tanie, profesjonalne i dokładne zabiegi związane z renowacją antyków w Zielonej Górze i okolicach. Posiadam lata doświadczenia dlatego bez obaw możesz powierzyć mi swój skarb a ja doprowadzę go do jeszcze lepszego stanu.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak liczy się średnią na studiach?
Cześć Tak jak w temacie, jak policzyć tą średnią ocen na studiach? Bo w szkole normalnie średnią to wiem a na studiach inaczej czy tak samo? Pozdrawiam
Dawidek 17 142,740 20-08-2014, 12:51
Ostatni post: Cubaza



Browsing: 1 gości