latest_threads} (RSS 2.0)\" href=\"{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php\" /> latest_threads} (Atom 1.0)\" href=\"{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php?type=atom1.0\" /> {$stylesheets} {$newpmmsg}

{$welcomeblock}

{$pm_notice} {$bannedwarning} {$bbclosedwarning} {$unreadreports} {$pending_joinrequests}
".eval('ob_start(); ?>build_links(); ?>

Rekrutacja wrześniowa a brak dyplomu

08-09-2015, 17:08 ,
Mam pytanie, chce w drugiej rekrutacji zapisac sie na adiministracje na magisterkę, jednak obrone pracy licencjackiej mam dopiero przed samym koncem rekrutacji... obronię się i chce przed 18stym zapisać się na magisterke w drugiej rekrutacji, ale nie będe miała do tego czasu jeszcze dyplomu ukonczenia, ponieważ jak mi wiadomo czeka się na niego 2 tygodnie i co wtedy? mimo wszystko mogę rekrutować, a dyplom jakoś donieść czy jak?
10-09-2015, 6:54 ,
Tak, to nie stoi na przeszkodzie, jeśli obrona jest na tej samej uczelni na którą składasz. Po prostu informacja o tym, że się obroniłaś będzie w wewnętrznym systemie, więc zakwalifikuje Cię to mimo wszystko do przyjęcia. Dyplom możesz donieść w czasie już trwania roku akademickiego.
10-09-2015, 8:34 ,
To super, bo własnie tak sie zastanawiałam nad tym. Dzięki wielkie za informacje Uśmiech
21-09-2015, 22:01 ,
(08-09-2015, 17:08 )aktep130 napisał(a): Mam pytanie, chce w drugiej rekrutacji zapisac sie na adiministracje na magisterkę, jednak obrone pracy licencjackiej mam dopiero przed samym koncem rekrutacji... obronię się i chce przed 18stym zapisać się na magisterke w drugiej rekrutacji, ale nie będe miała do tego czasu jeszcze dyplomu ukonczenia, ponieważ jak mi wiadomo czeka się na niego 2 tygodnie i co wtedy? mimo wszystko mogę rekrutować, a dyplom jakoś donieść czy jak?

Jeszcze dopowiem że jeżeli chodziłoby o dostanie się na inną uczelnię, a nie ma się jeszcze dyplomu wystarczy złożyć wniosek o wydanie zaświadczenia o ukończeniu studiów. Od razu zazwyczaj są tam podane wszystkie informacje jakie wymagają uczelnie: daty, średnia za cały okres trwania studiów, średnia za ostatni semestr, skala oceniania uczelni.