Witaj! Logowanie Rejestracja

Studenci administracji - ilu nas jest?
#1
Kto z was studiuję administrację? Pokażcie ilu was jestUśmiech
 
Reply
#2
Ja kończę administrację Język
 
Reply
#3
Witam WszystkichUśmiech. Chciałam zapytać, czy jest możliwość zmiany grupy na inną niż zostałam z góry przydzielona? Chodzi mi tutaj zarówno o zajęcie wychowania fizycznego jak i innych przedmiotów.
Dziękuję za odpowiedź i z góry przepraszam jeżeli takie pytanie już się pojawiłoDuży uśmiech
ahaUśmiech i jestem na administracji międzynarodowej i unijnej z francuskimUśmiech
 
Reply
#4
Witam, ja także zaczynam studia na kierunku administracja międzynarodowa i unijna... Uśmiech
 
Reply
#5
Jest możliwość zmiany grupy, ale nie jestem pewien, czy nie musi to być czasami opcja: ktoś za kogoś.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#6
ja też zaczynam w tym roku administracje publiczną. Oczko
 
Reply
#7
Ja równiez zaczynam w tym roku administracje publiczna Duży uśmiech
 
Reply
#8
Witam Duży uśmiech mam pytanie odnosnie inauguracji roku akademickiego... Czy obecnosc na tej uroczystej inauguracji (28 wrzesnia) jest obowiazkowa ? Czy wystarczy byc obecnym na inaguracji instytutowej ( 29 wrzesnia) ?
A i kiedy bede wiedziec do ktorej grupy jestem przydzielona na zajecia wf i inne przedmioty ?Duży uśmiech

Pozdrawiam Duży uśmiech
 
Reply
#9
na inauguracji instytutowej wystarczyUśmiech
Co do grup to dowiecie się do 1 października Oczko Więc luz Oczko
 
Reply
#10
Dzięki wielkie Duży uśmiech
 
Reply
#11
ja to się trochę obawiam tych studiówDuży uśmiech idę do Tarnowa, a byłam tam 2 razy w życiuDuży uśmiech wiem tylko gdzie jest ten główny budynek co składałam papiery a reszta nicDuży uśmiech nawet nie wiem w którym miejscu jest akademikDuży uśmiech te wszystkie budynki co się ma zajęcia to są gdzieś obok siebie?Duży uśmiech
 
Reply
#12
Nie martw sie, nie ty jedna tak sie czujesz Duży uśmiech Nikt z moich znajomych nie wybiera sie do Tarnowa, nikogo tam nie znam.. W samym Tarnowie tez bylam 2 razy, nie mam tez pojecia gdzie znajduje sie akademik;d jestem kompletenie zielona Duży uśmiech haha
 
Reply
#13
czyli nie jestem sama? :> a Ty do akademika też? ;> ja się aż boję tego poniedziałku, nie wiem gdzie mam iść ani nicDuży uśmiech
 
Reply
#14
Nie jestes Duży uśmiech
Tak, do akademika :d a co do poniedzialku to tez sie obawiam... nie wiem jak to bedzie :d hah
 
Reply
#15
Chyba wszyscy się trochę obawiają Uśmiech
ale będzie dobrze Duży uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#16
Ja się tam nie obawiam Duży uśmiechDuży uśmiech będzie dobrze zobaczycie Język
 
Reply
#17
Każdy kto kiedyś zaczynał studia obawiał się tego, jak to będzie wyglądało. Dobrze byłoby poznać wcześniej jakąś osobę z roku,kierunku tak, aby było Wam we dwójkę łatwiej wszystko ogarniać Oczko
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#18
Ahmed napisał(a):Ja się tam nie obawiam będzie dobrze zobaczycie

cwaniak Duży uśmiech bo nie pierwszak Język

admin napisał(a):Dobrze byłoby poznać wcześniej jakąś osobę z roku,kierunku tak, aby było Wam we dwójkę łatwiej wszystko ogarniać

szukam jakiejś osoby z mojego kierunku (EiT) i nie ma nikogo Smutny
życie jest brutalne.. Uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#19
(22-09-2012, 21:24 )laura napisał(a): Chyba wszyscy się trochę obawiają Uśmiech
ale będzie dobrze Duży uśmiech

Musi byc dobrze Duży uśmiech
 
Reply
#20
..i tego się trzymajmy Duży uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie studia podyplomowe po administracji wybrać?
Możecie polecić mi kierunki wartościowe, godne polecenia po administracji? Co obowiązkowo warto studiować, jakie studia podyplomowe będą idealne dla absolwenta administracji? Które studia pomogą zwiększyć moją wartość na rynku pracy jako absolwenta administracji?
lewus 3 10,876 23-09-2014, 12:26
Ostatni post: spamer24



Browsing: 1 gości