Witaj! Logowanie Rejestracja

Rejestracja na studia 2012 - kiedy i jak przebiega?
#1
Hej!
Mam na imię Ola i za 2 tygodnie mam maturę Uśmiech Chciałabym się dowiedzieć coś odnośnie tego kiedy jest rejestracja elektroniczna na studia oraz jak ona przebiega.
Czy można się wcześniej zarejestrować czy trzeba znać wyniki matur?
Pozdrawiam Was i proszę o odpowiedź kogoś poinformowanego Uśmiech
 
Reply
#2
alexa, nie zamknęli google, nie zamknęli wyszukiwarki na tym forum. Zanim założysz temat poszukaj Duży uśmiech
Temat przyklejony w dziale PWSZ:
http://pwsz-tarnow.edu.pl/Terminy-Harmon...Tarnowie-t
 
Reply
#3
alexa napisał(a):Czy można się wcześniej zarejestrować czy trzeba znać wyniki matur?
Musisz znać wyniki matur, gdyż wpisujesz te wyniki do swojego profilu. Następnie oni weryfikują, czy dane wprowadzone są takie same, jak te na świadectwie.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#4
To znaczy, ze rejstracja ma byc na poczatku lipca? (w sensie dopiero wtedy kiedy poznam wyniki? )

W takim razie po co rejestracja kandydatow jest (o ile pamietam) od 18 czerwca?
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#5
laura napisał(a):W takim razie po co rejestracja kandydatow jest (o ile pamietam) od 18 czerwca?
Tak, aby osoby, które zdawały maturę rok, dwa lata temu mogły się wcześniej zarejestrować Uśmiech

laura napisał(a):To znaczy, ze rejstracja ma byc na poczatku lipca? (w sensie dopiero wtedy kiedy poznam wyniki? )

Z reguły większość osób rejestruje się w dniu otrzymania do ręki świadectwa dojrzałości.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#6
Aha Uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#7
Dodam tylko, że kolejność rejestracji nie ma znaczenia. Czy zarejestrujesz się 30 czerwca czy 19 lipca nie ma to znaczenia, gdyż brany jest pod uwagę jedynie wynik matur. Uśmiech
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy na studia liczy się świadectwo?
Mam pytanie, czy są jeszcze jakieś studia i uczelnie gdzie liczy się świadectwo? Czy świadectwo ukończenia szkoły średniej jest już wręcz całkowicie nieważne na studia i zostało wyparte przez wyniki z matur? Co się liczy bardziej i dla uczelni jest istotniejsze? Czy lepiej przykładać się do matury czy może do ocen na świadectwie? Za wszystkie wypowiedzi z góry dziękuję.
fleczu1996 6 49,647 28-02-2016, 14:31
Ostatni post: Cubaza



Browsing: 1 gości