Witaj! Logowanie Rejestracja

Student - jaki zwrot podatku?
#1
Witam
Jaki zwrot podatku przysługuje studentowi? Czy jest on jakoś uprzywilejowany niż dorośli, którzy pracują a nie studiują?
 
Reply
#2
Jakby Ci to powiedzieć. Żaden zwrot podatku Ci nie przysługuje za samo studiowanie.
Jeśli pracujesz to też żaden zwrot podatku nie będzie większy z tego powodu, że jesteś studentem
Natomiast dla pracodawcy lepiej jest zatrudnić studenta ponieważ on płaci mniejszy ZUS. Dzięki temu on na tym lepiej wychodzi, ale nie zawsze to lepiej dla Ciebie.
polaczek napisał(a):niż dorośli,
P.S. Zaczynając studiować już jesteś dorosły Język Nie jesteś już dzieckiem Oczko
 
Reply
#3
Wiem chodzi mi o to, że pracowałem w wakacje, i w te także planuję pracować. A odnośnie dorosłości miałem na myśli osoby dorosłe pracujące i nie studiujące.

Czyli faktycznie dla pracodawcy lepiej zwrot podatku jest na tych samych warunkach jak w przypadku gdybym nie studiował?
 
Reply
#4
Tak, zwrot podatku jest taki sam dla osób studiujących i niestudiujących.
 
Reply
#5
Jak jesteś studentem to pracodawca ma inne zasady opłacania ZUS, Ubezpieczenia zdrowotnego itp Język Dla niego jest to lepiej, dla Ciebie nie zawsze.

Ale tak ogólnie to zwrot podatku się nie różni dla Ciebie. Jest niezależny od tego czy studiujesz czy nie.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy student to osoba bezrobotna?
Czy jeśli studiuję, jestem więc studentem i czy w związku z tym mam status osoby bezrobotnej i mogę jednocześnie dostać pieniądze z urzędu pracy?
gruber 5 5,196 28-01-2016, 12:53
Ostatni post: brak_patryk



Browsing: 1 gości