Witaj! Logowanie Rejestracja

Najtrudniejszy/najłatwiejszy kierunek techniczny
#1
Prosiłbym o podanie (Waszym zdaniem oczywiście) jakie są najtrudniejsze i najłatwiejsze kierunki techniczne u nas na PWSZ. Wprawdzie nie ma tych kierunków za wiele, ale mimo wszystko.
Ja jestem tegorocznym maturzystą i planuję studia na kierunku: Elektronika i telekomunikacja.
 
Reply
#2
Każdy powie Ci, że jego kierunek jest najcięższy. Moim zdaniem najciężej jest na EiT, najłatwiej na Informatyce Stosowanej. Ale to moje subiektywne zdanie bo nie lubię chemiiJęzyk A ta jest na Inżynierii Materiałowej Oczko Może tam jest najłatwiej nie wiem Oczko
 
Reply
#3
Informatyka - najlżej bo najniższy poziom z kierunków "technicznych" na PWSZ.

Inżynieria materiałowa - najciężej na PWSZ moim zdaniem z opisów kolegów. Elektrotechnika - mój kierunek: nie jest tak ciężko jak dla mnie.
Na EiT nie mam nikogo znajomego więc nie wiem jak tam jest i ciężko to ocenić Duży uśmiech
 
Reply
#4
Moim zdaniem zależy od twoich zainteresowań, jeżeli jakiś kierunek cię szczególnie interesuje to nawet jak będziesz musiał trochę więcej się pouczyć to łatwiej to zniesiesz niż kierunek do którego nie masz serca mimo że wszyscy będą mówili że jest łatwiejszy.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki kierunek techniczny warto studiować?
Jaki kierunek techniczny warto studiować na PWSZ w Tarnowie? który jest najbardziej przyszłościowy i jest na dobrym poziomie?
paqao92 10 7,524 01-08-2013, 19:09
Ostatni post: Szyszka



Browsing: 1 gości