Witaj! Logowanie Rejestracja

Kiedy będą wyniki matur 2012?
#1
Witam
Proszę o informację, kiedy dokładniej będą wyniki matur 2012? W jakim dniu i o jakiej godzinie i gdzie?
Pozdrawiam.
 
Reply
#2
Ja pier****. Człowieku bez przesady. Zarejestrowałeś się na forum do jasnej ciasnej po to żeby zadać takie pytanie ? W czasie kiedy się tutaj rejestrowałeś mogłeś wpisać na google:"wyniki matur 2012":
Cytat:Przekazanie przez okręgowe komisje egzaminacyjne świadectw do szkół

Przekazanie do szkół świadectw z wynikami egzaminów maturalnych odbędzie się 29 czerwca 2012 r.
A dokładniej to w piątek o 9:01 w Twojej szkole w sali 103...
Takie rzeczy powinieneś wiedzieć albo sam sobie poszukać. Czasem troszkę własnego zainteresowania a nie pisania z pytaniami na forum...
 
Reply
#3
Czemu się zachowujesz jak idiota? Grzecznie zapytałem to czemu się rzucasz jak małpa w klatce? Nie pasuje Ci to nie odpowiadaj w tym wątku a nie łaske wielką robisz.
Wpisywałem przecież...
w mojej szkole: VII LO nie ma sali 103.
 
Reply
#4
Spokojnie, bez nerwów.

29 czerwca o 00:00 na stronie OKE, w systemie pojawią się wyniki. Dane do logowania powinieneś już dostać wcześniej.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#5
(15-05-2012, 19:02 )rack napisał(a): Czemu się zachowujesz jak idiota? Grzecznie zapytałem to czemu się rzucasz jak małpa w klatce? Nie pasuje Ci to nie odpowiadaj w tym wątku a nie łaskę wielką robisz.
Jakby Ci to powiedzieć. Jak nie umiesz odfiltrować wyników śmieci na google od prawdziwych to jak maturę napisałeś?
Zarejestrowałeś się na forum wczoraj. Spędziłeś na nim 3 minuty i Twoim pierwszym postem na forum jest pytanie kiedy będą wyniki matur i gdzie dokładnie i o której godzinie. W czasie tych 3 minut znalazłem odpowiedź w google wpisując dokładnie takie samo zapytanie jak podałem Ci powyżej.
Odpowiedź też Ci podałem.

Ja po prostu nie mogę zrozumieć dzisiejszych ludzi, którzy nie potrafią znaleźć na necie nic tylko łatwiej im zapytać się na forum. Przecież znajdą się łosie, które im to podadzą. To po co on ma się męczyć?

Poza tym takie rzeczy obstawiam mówiono wam i przed maturami i w czasie matur i na zakończeniu roku pewnie też, że tam i tam można wyniki zobaczyć i będą wtedy i wtedy...
Jednak widać, znów powtórzę, łatwiej jest napisać na forum niż wykazać samemu inicjatywę.

Mogę zostać zbanowany, możesz mnie uznać za kogoś rzucającego się, rybka mnie to. Za dużo nerwów zjadłem na ludzi, którym się wydaje, że wszystko im się należy jak na dłoni(vide Twoje pytanie) zamiast wykazać swoją inicjatywę.

Mimo wszystko pozdrawiam...
 
Reply
#6
Cubaza napisał(a):Ja po prostu nie mogę zrozumieć dzisiejszych ludzi, którzy nie potrafią znaleźć na necie nic tylko łatwiej im zapytać się na forum. Przecież znajdą się łosie, które im to podadzą. To po co on ma się męczyć?
Lenistwo niestety. Ludzie zamiast czegoś poszukac w Guglach wolą walnąć wpis na Facebooku. Szybciej wyszłoby wyszukanie tego w Google niż napisanie takiego wpisu na tablicy.

Taką mamy leniwą młodzież a przecież wyniki matur zawsze były końcem czerwca.
Potrzebujesz fachowca z piłą spalinową do przycięcia kilku gałęzi lub wycięcia całych drzew? Zerknij tutaj
 
Reply
#7
ale problem :p
dziecinada....
 
Reply
#8
(18-05-2012, 11:16 )Alicja23 napisał(a): ale problem :p
dziecinada....
Do kogo ten tekst o dziecinadzie jeśli można spytać?
 
Reply
#9
A co masz zamiar mi afere zrobic jeśli można wiedziec ?
 
Reply
#10
(19-05-2012, 17:15 )Alicja23 napisał(a): A co masz zamiar mi afere zrobic jeśli można wiedziec ?
Po prostu zapytałem czy to do mnie. Aferę troszkę trudno przez neta zrobić.
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#11
Dobra już dobra, nie czepiam się Oczko
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy będą wyniki matur 2016?
Wiem, że matury się jeszcze nawet nie rozpoczęły, ale chciałbym wiedzieć, czy wiadomo już dzień i dokładny termin, kiedy będą wyniki matur 2016? Nie mogę znaleźć tej informacji na stronie OKE, zatem może jeszcze nie jest wiadomo? Gdyby może ktoś od dyrektora swojej szkoły albo nauczycielki wiedział dokładny termin, proszę o odpowiedź.
wladimirputin3 3 6,833 06-03-2016, 17:09
Ostatni post: miniek15m



Browsing: 1 gości