Witaj! Logowanie Rejestracja

Trening - https://www.ndzw.pl - Trening
Najtrudniejszy przedmiot na pierwszym roku informatyki
#1
Hej
Prosze o napisanie, jaki jest zawsze najtrudniejszy przedmiot na pierwszym roku na informatyce? do czego trzeba się najbardziej przykładać? Uśmiech skończyłam technikum mechaniczne ZSME Uśmiech
 
Reply
#2
Fizyka:p zdecydowanie fizyka jest najgorszaOczko

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#3
Dlaczego jest najgorsza? Cięzki przedmiot czy trudny do zaliczenia przez nauczyciela?
 
Reply
#4
Ciężki przedmiot sam w sobie. Wykładowca niby idzie na rękę, ale trzeba się przyłożyć i to dość mocno. I to ten przedmiot sieje popłoch na pierwszym roku bo dość dużo osób oblewa egzamin.
 
Reply
#5
Masz gdześ może spis materiału? czyli dużo osób go oblewa mówisz i odpada? co to znaczy że wykładowca idzie na rękę?
na pierwszym semestrze czy drugim jest fizyka?
 
Reply
#6
Nie mam zadnych materialow, planow zajec bo nie studiowalem informaryki, ale wiem czego sie spodziewac bo tez mialem z tym samym wykladowca, ale na innym kierunku:p idzie na reke dajac pytania na egzamin. Jednak wcale tak latwo nie mozna tego zdac. U mnie poleglo kilka osob inni zrezygnowali w czasie cwiczen:p wiec jest sie czego bacJęzyk ale przejsc da sie i trzeba probowacUśmiech

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#7
dużo tych pytań dawał na egzaminie? Same zadania są czy też teoria? Jak się nazywał ten wykładowca? Ogólnie co o nim sądzisz? fajny gość czy jednak zwariowany?
 
Reply
#8
(16-05-2012, 21:38 )żabcia9292 napisał(a): dużo tych pytań dawał na egzaminie? Same zadania są czy też teoria? Jak się nazywał ten wykładowca? Ogólnie co o nim sądzisz? fajny gość czy jednak zwariowany?

DawalaOczko ile nie pamietam bo to bylo 6 lat temu:p co bylo to chyba zadania takie polaczone z teoria, czyli udowodnij, ze... i tak dalej. Ja tam nic do niej nie mialem bo zdalem oba egzaminy w pierwszym terminie u niejJęzyk

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#9
Aha bo Ty byłes na innym kierunku a myślałam, że na informatyce sa dwa egzaminy Uśmiech
 
Reply
#10
(16-05-2012, 22:10 )żabcia9292 napisał(a): Aha bo Ty byłes na innym kierunku a myślałam, że na informatyce sa dwa egzaminy Uśmiech

Sa dwaOczko przynajmniej za moich czasow byly dwa z informatyki na obu kierunkachJęzyk

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#11
czyli fizyka jest przez 2 semestry? teraz widzę że tylko w drugim jest
 
Reply
#12
Za moich czasów była przez dwa semestry. Teraz nie wiem jak jest bo ja szedłem planem 4 letnim, później zmieniło się na 3,5 letnie studia. Jednak wykładowca był ten sam.
 
Reply
#13
Ok dziękuje za odpowiedź. Czyli z fizyką trzeba się męczyć, co jeszcze jest trudnego na pierwszym roku? A co na całych studiach jest ciężkiego??
 
Reply
#14
Na to już niestety nie odpowiem. Nie znam planu i nie znam wykładowców. Mamy kilku studentów Informatyki na forum to może się wypowiedzą jak się pojawią Oczko
 
Reply
#15
Jestem po pierwszym roku Oczko . Jeżeli chodzi o fizykę wszystko jest do zdania przy odrobinie zaangażowania , profesorka na początku roku daje swoje wykłady , są one dostępne w internecie z nich wszystkiego można się nauczyć . Zapraszam was w październiku do nas ( II rok) a może znajdziemy dla was poprzednie kartkówki Duży uśmiech
 
Reply
#16
@godzillaq to ja na pewno przyjdę Duży uśmiech
Tak swoją drogą, co na tej fizyce było? Jakieś bardziej podstawy typu przewodniki, półprzewodniki itp czy gorzej? Uśmiech
 
Reply
#17
(17-08-2012, 19:13 )Owca napisał(a): @godzillaq to ja na pewno przyjdę Duży uśmiech
Tak swoją drogą, co na tej fizyce było? Jakieś bardziej podstawy typu przewodniki, półprzewodniki itp czy gorzej? Uśmiech

Nie ten przedmiot. W sumie elektroniki to nie ma na fizyceJęzyk za to jest duzo calek, rozniczek itpJęzyk polprzewodniki itp. Bedziecie mieli na podstawach elektronikiJęzyk
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#18
Fizyka to czasami może być przyjemność Oczko wystarczy nauczyć się wzorów na pamięć i wiedzieć, jaki wzór użyć do konkretnego typu zadania.

Do tej pory pamiętam te 'świetne' zadanka, które się tam robiło Oczko

"1. Na ciało o masie m działa siła hamująca F= -kV , k - stałe. Znaleźć zależność prędkości od czasu oraz jaką drogę przebędzie ciało do chwili zatrzymania się" - zadania tego typu rozwiązuje się na fizyce. Na fizyce na studiach rzadko są jakiekolwiek dane podane Oczko
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#19
Boże, miej mnie w opiece.
 
Reply
#20
Nie bój się Język wszystkie te zadania są przerabiane i są również w materiałach , zadania na kolokwium różnią się jedynie danymi od tego co jest na wykładach i laboratoriach (wystarczy troszkę pomyśleć) , trochę nauki i skupienia i staje się to proste i o dziwo przyjemne Duży uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy można powtarzać przedmiot na pierwszym roku?
Czy można powtarzać przedmiot na pierwszym roku? I jak to załatwić?
Sucread 1 3,508 14-01-2015, 18:21
Ostatni post: scypion



Browsing: 1 gości