latest_threads} (RSS 2.0)\" href=\"{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php\" /> latest_threads} (Atom 1.0)\" href=\"{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php?type=atom1.0\" /> {$stylesheets} {$newpmmsg}

{$welcomeblock}

{$pm_notice} {$bannedwarning} {$bbclosedwarning} {$unreadreports} {$pending_joinrequests}
".eval('ob_start(); ?>build_links(); ?>

Jaka praca po chemii medycznej

16-06-2012, 22:22 ,
witam
w tym roku otwierają tą specjalność i moje pytanie brzmi: kim można być po chemii medycznej? Jaka praca czeka na absolwentów tego kierunku?
pozdrawiam!
17-06-2012, 14:04 ,
Absolwenci chemii medycznej są przygotowani do rozwiązywania problemów zawodowych, gromadzenia, przetwarzania oraz przekazywania informacji, a także do pracy zespołowej. Mogą podjąć pracę w przedsiębiorstwach branży chemicznej, farmaceutycznej i kosmetycznej, zwłaszcza w laboratoriach badawczych i analitycznych oraz w działach marketingu, sprzedaży i doradztwa technicznego.
18-06-2012, 13:53 ,
''oraz w działach marketingu, sprzedaży i doradztwa technicznego.''

Czy to nie pomyłka? Faktycznie absolwenci chemii medycznej mogą zajmować tego typu stanowiska?
18-06-2012, 22:23 ,
Nie Uśmiech Ale jeśli chodzi o te branżę to tutaj z ukierunkowaniem na chemię, ogólnie rzecz biorąc po każdym kierunku jest mnóstwo opcji (zazwyczaj) więc można wybrać coś dla siebie Język
01-07-2012, 23:29 ,
laura napisał(a):Absolwnci są przygotowani do rozwiązywania problemów zawodowych, gromadzenia, przetwarzania oraz przekazywania informacji, a także do pracy zespołowej. Mogą podjąć pracę w przedsiębiorstwach branży chemicznej, farmaceutycznej i kosmetycznej, zwłaszcza w laboratoriach badawczych i analitycznych oraz w działach marketingu, sprzedaży i doradztwa technicznego.
Ja to czytałam i to wiem... każda uczelnia tak wypisuje w opisie kierunków ale realia okazują się brutalne...
chciałabym aby ktoś właśnie napisał, czy w tarnowie jest praca dla absolwentów chemii medycznej! Uśmiech
28-12-2012, 21:18 ,
W regulaminie rekrutacji jest napisane że w części pisemnej egzaminu maturalnego obowiązujące są dwa przedmioty dodatkowe przy czym punkty z matematyki , fizyki , chemii i biologii są mnożone dodatakowo przez 2,0. Ja A przedmiot zdawany na poziomie rozszerzonym jest mnożony 2,0 . Ja zdaje matematykę rozszerzoną i polski rozszerzony . Czyli matematykę rozszerzoną mam mnożoną 4,0 ( pierwszy raz razy 2,0 bo to jest matematyka, drugi raz mnożone razy 2,0 bo na poziomie rozszerzonym) , a polski tylko razy 2,0 ( jako że zdaje go na poziomie rozszerzonym) . Dobrze myślę co do tej rekrutacji ? Faktycznie tak jest ?