latest_threads} (RSS 2.0)\" href=\"{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php\" /> latest_threads} (Atom 1.0)\" href=\"{$mybb->settings['bburl']}/syndication.php?type=atom1.0\" /> {$stylesheets} {$newpmmsg}

{$welcomeblock}

{$pm_notice} {$bannedwarning} {$bbclosedwarning} {$unreadreports} {$pending_joinrequests}
".eval('ob_start(); ?>build_links(); ?>

Jaki laptop na studia techniczne?

06-07-2012, 13:42 ,
Prosiłabym o porady odnośnie zakupu laptopa na studia techniczne Uśmiech Co polecacie kupić? Co według Was będzie najlepszą opcją? Bardzo prosiłabym o polecenie mi jakiegoś dobrego laptopa, który da sobie radę na studiach technicznych, w cenie najlepiej do 2500 złotych.
06-07-2012, 14:44 ,
Wszystko zależy od tego, do czego takiego laptopa będziesz używała. Bardziej wymagający sprzęt trzeba będzie zakupić do projektowania, wizualizowania i ogólnie grafiki komputerowej, obróbki multimediów etc. a innego do zwykłego programowania (pisania programów).
06-07-2012, 15:06 ,
admin napisał(a):wizualizowania i ogólnie grafiki komputerowej, obróbki multimediów
Do tych rzeczy nie opłaca się laptopa bo trzeba będzie wydać kilkanaście tysięcy złotych Oczko

Ale z resztą się zgadzam, bo wszystko zależy do czego będzie ci potrzebny ten laptop tak dokładnie Uśmiech Bo są studia techniczne i studia techniczne Oczko Na Elektronikę na przykład laptop nie musi być nie wiadomo jak mocny, bo wiele rzeczy da się na dość słabym sprzęcie zrobić. Co innego z informatyką gdzie jest grafika komputerowa i tak jak admin powiedział, tam potrzebna jest bardzo mocna maszyna,.
Drugim aspektem jest to jakie masz fundusze na to przeznaczone Oczko
29-07-2012, 21:03 ,
To zależy jak chcesz z tego laptopa korzystać i gdzie. JEśli na uczelnię to najlepiej tam się sprawdza jakiś netbook z wyświetlaczem np 12 cali (już fajne i mocne takie netbooki można dostać za niecałe 1000 zł). Jak szukasz mocnej maszyny, która zastępuje komputer stacjonarny to polecam laptopy nowej serii Samunga.
01-08-2012, 19:36 ,
autor postu się nie wypowiedział co do swoich preferencji, jednakże na studia techniczne lepiej mieć lepszego laptopa z "jakąś" kartą graficzną...
26-09-2012, 12:02 ,
Ja mam Asusa i się sprawdza bardzo dobrze od ponad 5 lat. Również ten laptop służył mi przez całe moje 3.5 letnie studia techniczne, dlatego zdecydowanie tą markę polecam, gdyż jest warta uwagi, w szczególności, jeśli kupujemy nowego laptopa.
15-02-2013, 18:22 ,
Hehe wybrałam Della Inspiron 15R ale szczerze mówiąc wcale tego laptopa za bardzo na 1 semestrze studiów technicznych nie wykorzystywałam do zajęć na uczelni. Może potem będzie lepiej? Duży uśmiech
15-02-2013, 19:35 ,
Na kolejnych semestrach na EiT przyda Ci się do symulacji sieci, programowania w C, C++ i Asemblerze na mikroprocesory. Potem jeszcze przyda Ci się do Javy Oczko
A i do robienia sprawek na laborkach Duży uśmiech Bo na razie nie mieliście jako takich laborek.
15-02-2013, 22:10 ,
Mam taką nadzieję Uśmiech
25-10-2013, 10:53 ,
Na studia techniczne najlepszy będzie laptop z procesorem co najmniej intel i5 bądź nawet i7 - cztero rdzeniowy. Jako inżynier będziesz pracował w różnych programach symulacyjnych, do obróbki graficznej, modelowania 3D i wielu różnych rzeczy. Warto zatem kupując nowego laptopa zainwestować w sprzęt, który będzie już tym z górnej półki.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna schody drewniane na zamówienie pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!