Witaj! Logowanie Rejestracja

Dwa kierunki studiów dziennie - czy da rade?
#1
Hej
myślę powaznie nad drugim kierunkiem dziennie ale nie wiem czy dałoby radę je razem uciągnąć :/ wiem ze dużo nauki by było ale czy plany zajęc by się nie pokrywały? pewnie by się pokrywały...
Jak wy widzicie te sytuacje? jest sens?
 
Reply
#2
Jeśli dasz radę to czemu nie Uśmiech Moja kuzynka studiowała na PWSZ dwa kierunki jeden dziennie i jeden zaocznie i jakoś dała radę Duży uśmiech ale łatwo to Ci na pewno nie bd Język
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#3
(04-08-2012, 12:03 )laura napisał(a): Jeśli dasz radę to czemu nie Uśmiech Moja kuzynka studiowała na PWSZ dwa kierunki jeden dziennie i jeden zaocznie i jakoś dała radę Duży uśmiech ale łatwo to Ci na pewno nie bd Język

ale mi chodzi o dwa kierunki dziennie ;D
 
Reply
#4
Dwa kierunki dziennie może być problem. Nie da się za bardzo obskoczyć wszystkich ćwiczeń/laboratoriów itp. żeby wszyscy byli zadowoleni. Miałem znajomą, która próbowała dwa kierunki dziennie obskoczyć i po dwóch miesiącach z jednego zrezygnowała bo nie wydoliła niestety.
 
Reply
#5
Plany zajęć będą się nakładać. Musiałbyś zrezygnować z jakiś zajęć kosztem innych.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#6
rozumiem a sa już może plany tych kierunków na nowy rok akademicki do wglądu czy faktycznie by się pokrywało?
 
Reply
#7
Ja osobiście nie polecam,zajedziesz się psychicznie...
 
Reply
#8
grzybu, nie ma. Plany pojawiają się zaraz przed rozpoczęciem roku akademickiego i do tego jeszcze najczęściej bez podziału na grupy niestety. Czyli i tak nie wiesz jak tak naprawdę będziesz chodził.
barti4 napisał(a):Ja osobiście nie polecam,zajedziesz się psychicznie...
Psychicznie ? Przecież nikt nie szykanuje osób, nie maltretuje psychicznie. Bardziej można się zajechać fizycznie moim zdaniem.
 
Reply
#9
Otóż to fizycznie bedzie problem. Nie da rady sie rozdwoić. Ale co ty chcesz studiować jakie dwa kierunki? Zastanowiłeś sie dokładnie czy ci sie opłaca?
 
Reply
#10
Da radę, ale trzeba być ambitnym i ostro ciągnąć z nauką. Zawsze ten drugi fakultet powinien dawać gwarancję pracy, ale to nic pewnego.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#11
czyli lepiej nie ryzykować...
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kierunki studiów bez przyszłości
Chciałbym rozpocząć z Wami dyskusję na temat kierunków studiów bez przyszłości. Zapewne wiele osób poszukuje informacji na temat tego, które kierunki nie zapewnią nam dobrej i spokojnej pracy w przyszłości. Po skończeniu których kierunków studiów nie mamy co liczyć na to, aby móc znaleźć pracę? Zapraszam Was wszystkich do dyskusji w tym temacie.
Pan_eko 6 14,141 08-01-2016, 12:34
Ostatni post: hubert716



Browsing: 1 gości