Witaj! Logowanie Rejestracja

Znani.net
Jakie kierunki studiów po biol-chemie?
#1
Na jakie kierunki studiów można iść po skończeniu klasy biol-chem w liceum ogólnokształcącym?
Chodzi mi nie tylko o takie kierunki które są na PWSZ ale takie najbardziej mnie interesują bo tutaj planuje chyba studiować. Generalnie kończyłam klasę biologiczno - chemiczną, zatem zdawałam maturę z biologii i chemii rozszerzoną. Jakie kierunki polecacie studiować? Co warto a czego nie warto studiować po takim profilu wykształcenia?
 
Reply
#2
To zależy od tego, czego oczekujesz. Nikt za Ciebie nie wybierze kierunku studiów, gdyż musisz wybrać to, co naprawdę Cię interesuje. Po profilu biologiczno-chemicznym możesz w większości przypadków iść na kierunki związane ze zdrowiem, czyli wszystkie kierunki medyczne, fizjoterapeutyczne, rehabilitacyjne. Na PWSZ w Tarnowie jest to fizjoterapia oraz pielęgniarstwo.
 
Reply
#3
A ja uważam, że po biol-chemie warto studiować kognitywistykę. Jest to kierunek, który dopiero co się rozwija i naprawdę może u nas w kraju nie jest on zbyt szeroko popularny jak np. wszystkie filologie czy kierunki medyczne, ale pracy po nim jest naprawdę mnóstwo i jest w czym wybierać. Tylko wystarczy się trochę rozejrzeć po naszym rynku pracy - każdy znajdzie coś dla siebie.
Polecam Państwu solidne, wykonane z najwyższej jakości drewna pod indywidualny wymiar. Realizujemy również nietypowe zlecenia. Zapraszamy do kontaktu!
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kierunki studiów po profilu matematyczno - geograficznym (mat-geo)?
Jakie kierunki studiów mogę studiować i co polecacie wybrać po profilu matematyczno-geograficznym? Czy po tym profilu jest szansa aby wybrać się na geodezję czy są może inne kierunki? Które z oferty PWSZ polecicie a może doradzicie wybrać całkiem coś innego na innych uczelniach które dobrze by odpowiadały temu profilowi?
o1o2 2 20,210 21-11-2014, 14:05
Ostatni post: trolek12



Browsing: 1 gości