Witaj! Logowanie Rejestracja

Jest tu ktoś, kto zaczyna w tym roku studiować?
#1
Hej,
jak w temacie, tak sobie myślę, że zaczynamy nowy etap w życiu (przynajmniej części), więc fajnie byłoby się jakoś zintegrować żeby w stresie na rozpoczęcie nie iść Oczko
Wypowie się ktoś? Uśmiech
 
Reply
#2
Najprzyjemniejszy etap w życiu. Wystarczy tylko na pierwszym roku przebrnąć przez matmę, fizykę i inne niekierunkowe przedmioty a potem będzie jak w górki.

w ogóle nie przejmujcie się też za bardzo, jak coś Wam nie pójdzie. Na ostatnich terminach z reguły was przepuszczą, bo uczelnia rzadko się kogoś na siłę pozbywa, jak coś, to ktoś sam rezygnuje - ale to tylko nieoficjalne info, jakby co, to nie odpowiadam jakby było inaczej Oczko
 
Reply
#3
Też zaczynam w tym roku informatyke, obawiam się tylko fizyki, no ale jakoś trzeba będzie przetrwać ;d.
 
Reply
#4
EEEE tam fizyka Duży uśmiech Da się jej nauczyć Duży uśmiech Bójcie się prof. Kucewicza Duży uśmiech
 
Reply
#5
Fizyka jest do przeżycia Język wszystko jest w materiałach na stronce profesorki wystarczy wykuć innej drogi nie widzę (jeżeli chodzi o pytanie przy tablicy Duży uśmiech ). Mnie bawił tylko sposób pilnowania na kartkówkach i na egzaminie gdzie 2 os. pilnowały żeby nikt nie zrzynał ale wiadomo nie ma rzeczy niemożliwych Język .
 
Reply
#6
(20-08-2012, 16:46 )godzillaq napisał(a): Fizyka jest do przeżycia Język wszystko jest w materiałach na stronce profesorki wystarczy wykuć innej drogi nie widzę (jeżeli chodzi o pytanie przy tablicy Duży uśmiech ). Mnie bawił tylko sposób pilnowania na kartkówkach i na egzaminie gdzie 2 os. pilnowały żeby nikt nie zżynał ale wiadomo nie ma rzeczy niemożliwych Język .
Nie wiem jak u was było na egzaminie, ale my dostaliśmy pytania z których będzie egzamin i te pytania były na egzaminie. Więc po co zrzynać ? Denerwuje mnie podejście, że trzeba zrzynać na egzaminie. Dla mnie to po prostu oszustwo... Miałem na roku kolesia, który ma inżyniera a nie wie co to jest dioda prostownicza itp. Ale przeszedł studia właśnie zrzynając na egzaminach i wszystkim. Widać w Polsce tak już trzeba, że musisz kombinować bo inaczej się nie da Oczko

 
Reply
#7
Ściągają na egzaminach i kolokwiach, a potem dziwne, że z pracą problem Język Czasami jednak z przyczyn losowych nie da się nauczyć wszystkiego, szczególnie jak jest mało czasu od jednego do drugiego egzaminu.
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#8
(20-08-2012, 16:53 )Cubaza napisał(a):
(20-08-2012, 16:46 )godzillaq napisał(a): Fizyka jest do przeżycia Język wszystko jest w materiałach na stronce profesorki wystarczy wykuć innej drogi nie widzę (jeżeli chodzi o pytanie przy tablicy Duży uśmiech ). Mnie bawił tylko sposób pilnowania na kartkówkach i na egzaminie gdzie 2 os. pilnowały żeby nikt nie zrzynał ale wiadomo nie ma rzeczy niemożliwych Język .
Nie wiem jak u was było na egzaminie, ale my dostaliśmy pytania z których będzie egzamin i te pytania były na egzaminie. Więc po co zrzynać ? Denerwuje mnie podejście, że trzeba zrzynać na egzaminie. Dla mnie to po prostu oszustwo... Miałem na roku kolesia, który ma inżyniera a nie wie co to jest dioda prostownicza itp. Ale przeszedł studia właśnie zrzynając na egzaminach i wszystkim. Widać w Polsce tak już trzeba, że musisz kombinować bo inaczej się nie da Oczko

Nam też te pytania podała , poza tym nie napisałem że ściągałem mówię tylko że jak ktoś lubi to jest taka możliwość (bo często o takie rzeczy nowi pytają).
 
Reply
#9
Filo ang Uśmiech
 
Reply
#10
Cubaza, co wykłada ów profesor ;P? A i jak tutaj wygląda sprawa z ćwiczeniami przy tablicy? Na zaliczenie, czy po prostu zwykłe ćwiczenia?
 
Reply
#11
Housse napisał(a):A i jak tutaj wygląda sprawa z ćwiczeniami przy tablicy? Na zaliczenie, czy po prostu zwykłe ćwiczenia?

Rzadko przy tablicy jest jakieś zaliczenie. Przynajmniej nie na technicznych kierunkach, no chyba, że jest to egzamin ustny Oczko
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#12
(21-08-2012, 20:08 )Housse napisał(a): Cubaza, co wykłada ów profesor ;P? A i jak tutaj wygląda sprawa z ćwiczeniami przy tablicy? Na zaliczenie, czy po prostu zwykłe ćwiczenia?
Nie wiem w sumie jak teraz się ten przedmiot nazywa, ale dawniej to był:"Wstęp do elektroniki" Duży uśmiech No i ten profesor jest, że tak powiem lekko ekscentryczny bo pracował w CERN i jeszcze kilku innych miejscach(zresztą dowiecie się jego historię na jednym z wykładów).
A kolokwia wyglądają tak, że jest prezentacja i masz na zadanie 15, 30, 45, 60 sekund i tym podobne. No i pytanie, odpowiadasz, dzwonek, kolejne pytanie Oczko No i tak całe kolokwium Duży uśmiech Bez możliwości powrotu do poprzednich pytań Duży uśmiech
 
Reply
#13
Ludzie, nie straszcie!
Co do tej diody to nawet ja wiem co to jest...
A może byśmy tak się umówili w któryś dzień na spotkanie integracyjne? Ci starsi wiedzą z doświadczenia, że rozpoczęciu roku towarzyszy raczej spory stres. Może rozmowy o nauce i technice przy piwie pomogą ten stres zniwelować? Uśmiech
 
Reply
#14
Bardzo dobry pomysł Język jeżeli włączą się w to i starsze roczniki będzie można się podzielić że tak powiem 'doświadczeniem' Język.
 
Reply
#15
Doświadczen jeszcze brak ale bardzo chętnie się przyłącze Duży uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#16
Czemu nie, pozostaje najtrudniejsza kwestia, czyli dogranie terminów ;d
 
Reply
#17
Dokładnie czemu nie Oczko Ale jak już to ja tylko i wyłącznie z kierunków technicznych mogę opowiadać Język No i fizjoterapii co najwyżej Język
 
Reply
#18
ja myślałam stricte o informatykach, ale jak wszyscy to wszyscy Oczko ja proponuję sobotę, co do miejsca to nie wiem, nie jestem z Tarnowa, może starsi coś pomogą ?
 
Reply
#19
No to jak tylko informatycy to ja też nie mam co tam szukać nawet Język
 
Reply
#20
mogą być wszyscy, im nas więcej tym lepiej Oczko
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy można powtarzać przedmiot na pierwszym roku?
Czy można powtarzać przedmiot na pierwszym roku? I jak to załatwić?
Sucread 1 3,508 14-01-2015, 18:21
Ostatni post: scypion



Browsing: 1 gości