Witaj! Logowanie Rejestracja

Sesja 2012 - semestr zimowy
#1
Jak tam przygotowania do sesji? Dużo się uczycie?

Pozdrawiam, Kamil
 
Reply
#2
Powodzenia wszystkim!!! Ja też się uczę - ale do maturki Uśmiech)
 
Reply
#3
EEEE sesja nie zając nie ucieknie Język A jak można się uczyć do matury już w styczniu Język Przecież to jeszcze 4 miesiące Język Ze dwie sesje jeszcze można przeżyć do tego czasu Język
 
Reply
#4
Ja tam się w kwietniu będę uczył do matury xD
 
Reply
#5
Cubaza napisał(a):A jak można się uczyć do matury już w styczniu Przecież to jeszcze 4 miesiące
No to co. Lepiej wcześniej cały materiał sobie dobrze przypomnieć i opanować.
 
Reply
#6
I już po sesji. Było, minęło, szybko zleciało (co dla niektórych) Uśmiech
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#7
No to gratuluję Oczko Mi pozostał jeden egzamin na tą niedzielę i jeden, którego mi się nie udało zaliczyć w pierwszym na przyszły tydzień. Ale tak to sesja zakończona będzie i można pisać magisterkę Język Takie plany miałem, że w styczniu będę miał złożoną magisterkę :/ A wyszło jak zawsze Język hehehe
 
Reply
#8
Ciekawy temat pracy magisterskiej? Pochwalisz się?

Mi się udało wszystko w pierwszym terminie pozdawać i pozaliczać Oczko
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#9
"Zdalnie sterowany wielosilnikowy model latający" Oczko Taki mam temat pracy Uśmiech
Mi zostały tak jak wspomniałem dwa egzaminy Uśmiech Jeden mam nadzieję, że uda mi się zaliczyć w niedziele Oczko Raczej na pewno tak Język Drugi w przyszłą sobotę Język I mam nadzieję, że na ostatnim semestrze nie będę miał problemów z zaliczeniem Język
 
Reply
#10
Quadrocopter? Uśmiech

Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#11
Ja również sesję zaliczyłem już!!! Pierwsza sesja w życiu.
 
Reply
#12
(10-02-2012, 21:12 )admin napisał(a): Quadrocopter? Uśmiech

Dokładnie Oczko Plany to sterowany za pomocą telefonu komórkowego z kamerą zamontowaną. Jednak nie wiem czy mi się to uda, więc może się skończyć na tym, że będzie tylko sterowany za pomocą GPS Język
 
Reply
#13
Czekam na 1 poprawkę niestety Smutny więc sesyjka jeszcze trwa dla mnie.
Pozdrawiam, Kamil
 
Reply
#14
Od kiedy macie semestr letni? Bo nam się dziś ferie kończą...
Jestem Adam - dobrze strony WWW zakładam!
 
Reply
#15
(24-02-2012, 16:03 )adam napisał(a): Od kiedy macie semestr letni? Bo nam się dziś ferie kończą...

http://pwsz-tarnow.edu.pl/PWSZ-Tarn%C3%B...011-2012-t
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#16
(11-02-2012, 17:04 )Cubaza napisał(a): Plany to sterowany za pomocą telefonu komórkowego\

Pewnie przez Androida? Uśmiech
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#17
(16-03-2012, 18:45 )admin napisał(a):
(11-02-2012, 17:04 )Cubaza napisał(a): Plany to sterowany za pomocą telefonu komórkowego\

Pewnie przez Androida? Uśmiech

Jasne, że Android Oczko Nie stać mnie na iDead, czy iPhone czy jakiś inny żeby tam napisać Język A na Symbianie się nie da Język Na windows Phone owszem, jednak nowego telefonu specjalnie na to kupować nie będę Język
Poza tym co zrobić z tym, że tak cholernie nie chce mi się tego pisać ;/ 3 miesiące do obrony a mi się nie chce ;/
 
Reply
#18
Cóż, taki quadrocopter kosztuje coś ok. 1000 złotych, a aplikację zawsze można by potem sprzedać gdzieś na android market bądź coś podobnego Uśmiech
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
#19
Nie sprzedam Oczko W Polsce dalej nie można sprzedawać aplikacji na Androida Oczko Musiałbym ją udostępniać za darmo Język
A co do samolociku to bez linii produkcyjnej wychodzi właśnie coś koło 1000zł Język
 
Reply
#20
A samolocik sam tworzyłeś? Z tymi aplikacjami to nawet nie wiedziałem, że sprzedawać nie wolno...
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kiedy kończy się semestr na studiach?
Hej Kiedy dokładniej kończy się semestr na studiach stacjonarnych? Czy koniec takiego semestru to koniec nauki? Ile trwają ferie dla studentów??
mistres 2 7,576 02-08-2015, 20:46
Ostatni post: Dobromir



Browsing: 1 gości