Witaj! Logowanie Rejestracja

Dziewczyny - dokształcacie się jakoś przed studiami?
#1
Hej
Mam do Was dziewczyny pytanie, czy jakoś się dokształcacie przed tymi studiami czy czujecie się mocne z języka angielskiego?

Ja szczerze przyznam że zdawałam na poziomie podstawowym angielski, ale zdałam na prawie max i nie wiem czy września nie poświęcić na jakieś powtórki Smutny

Poradźcie mi coś co uważacie dziewczyny co uważacie za słuszne.
 
Reply
#2
Ja się zastanawiałam nad tym kursem co jest we wrześniu, ale kurde.. 400zł! Zawsze można materiał w domu powtórzyć Uśmiech
 
Reply
#3
A gdzie rownouprawnienie? Dlaczego tylko dziewczynyJęzyk

Wytaptane z Wildfire za pomoca Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#4
@Cubaza właśnie o to miałam pytać Duży uśmiech

ja niby z filologii zrezygnowałam, mimo, że miałam max z podstaw i 78 z rozszerzenia. Jeśli chodzi o powtórkę to ja zawsze oglądałam BBC i CNN albo The Simpsons bez napisów Oczko
 
Reply
#5
ja właśnie nie wiem
nie czuje az tak mocnaUśmiech chociaz podstawe zdalam na ponad 90 (no ale latwa byla) i penie na poczatku bedzie ciezko wiec moze cos powtorze;D
 
Reply
#6
(27-08-2012, 14:01 )monikaa1606 napisał(a): ja właśnie nie wiem
nie czuje az tak mocnaUśmiech chociaz podstawe zdalam na ponad 90 (no ale latwa byla) i penie na poczatku bedzie ciezko wiec moze cos powtorze;D
Ja z matury podstawowej mialem 96%, rozszerzonej nie pisalem i nie przyszlo mi przez mysl nawet zeby isc na filologieJęzyk matura podstawowa nie jest wyznacznikiem wiedzy angielskiejJęzyk jest po prostu za prostaJęzyk

Wytaptane z Wipdfire za pomoca Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#7
Cubaza znowu ma rację, ta tegoroczna to już w ogóle Oczko
 
Reply
#8
Dlaczego tylko dziewczyny? chyba tylko one studiują filologię angielską i są jednocześnie na forum zarejestrowane. Przepraszam, że Cię Cubaza pominęłam, nie gniewaj się Uśmiech

Czyli jednak własna nauka na zagranicznych stacjach TV i stronach zagranicznych - dziękuje za odpowiedź.
 
Reply
#9
To jest podobno najlepszy sposób nauki Uśmiech oglądnij sobie jakiś serial w całości bez napisów jak masz czas np. Gra o tron Duży uśmiech uwielbiam Język
 
Reply
#10
A ja mam troszke inna propozycjeJęzyk DAJCIE SOBIE SPOKOJJęzyk macie jeszcze wakacjeOczko jeszcze sie na ten angielski napatrzycieJęzyk

Wytaptane z Wildfire za pomoca Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#11
Cubaza, nie mogę wyjść z podziwu jacy my zgodni jesteśmy Duży uśmiech
 
Reply
#12
(27-08-2012, 22:48 )Owca napisał(a): Cubaza, nie mogę wyjść z podziwu jacy my zgodni jesteśmy Duży uśmiech

Ja po prostu mam to za sobaJęzyk i w zyciu by mi nie przyszlo do glowy zeby sie uczyc przed pierwszym rokiemJęzyk wy macie studiowac a nieJęzyk minie troche czasu i zrozumiecie rozniceJęzyk a wtedy w przyszle wakacje, jak nie bedziecie mieli poprawek to nawet nie popatrzycie do ksiazek:p baaa nawet bedziecie spakowani tak samo jak na ostatnie zajecia:p

Wytaptane z Wldfire za pomoca Tapatalk 2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#13
Cubaza - wakacje mam od maja, i to ciągłe siedzenie w domu bez celu już mi się znudziło Język
 
Reply
#14
(28-08-2012, 12:15 )booms napisał(a): Cubaza - wakacje mam od maja, i to ciągłe siedzenie w domu bez celu już mi się znudziło Język

doskonale wiem co masz na myśli Uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#15
(28-08-2012, 12:15 )booms napisał(a): Cubaza - wakacje mam od maja, i to ciągłe siedzenie w domu bez celu już mi się znudziło Język

A kto każe siedzieć w domu ? :> Ja mam taką pracę to siedzę Język Chociaż znając życie jakbym miał lapka i małą elektrownię, że wytrzymałaby mi bateria przez pół dnia to bym w domu nie siedział Język
Trzeba było się za robotę na wakacje wziąć to byście się nie nudzili Oczko
A uczyć się i tak nie miałbym zamiaru Język Jeszcze wam się to znudzi, zobaczycie Język Sesja RULEZ Duży uśmiech
 
Reply
#16
(28-08-2012, 14:42 )Cubaza napisał(a):
(28-08-2012, 12:15 )booms napisał(a): Cubaza - wakacje mam od maja, i to ciągłe siedzenie w domu bez celu już mi się znudziło Język

A kto każe siedzieć w domu ? :> Ja mam taką pracę to siedzę Język Chociaż znając życie jakbym miał lapka i małą elektrownię, że wytrzymałaby mi bateria przez pół dnia to bym w domu nie siedział Język
Trzeba było się za robotę na wakacje wziąć to byście się nie nudzili Oczko
A uczyć się i tak nie miałbym zamiaru Język Jeszcze wam się to znudzi, zobaczycie Język Sesja RULEZ Duży uśmiech

Nie mówie, że tęsknie za nauką Duży uśmiech
i znowu popadasz w skrajności :/
a jeśli chodzi o pracę to w moim wypadku po prostu nie bylo gdzie.. najbliższa oferta to tymczasowe roznoszenie ulotek 30 km od mojego miejsca zamieszkania... niech żyje wieś! Uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#17
(28-08-2012, 14:59 )laura napisał(a): Nie mówie, że tęsknie za nauką Duży uśmiech
i znowu popadasz w skrajności :/
a jeśli chodzi o pracę to w moim wypadku po prostu nie bylo gdzie.. najbliższa oferta to tymczasowe roznoszenie ulotek 30 km od mojego miejsca zamieszkania... niech żyje wieś! Uśmiech
Nie traktujcie wszystkiego co pisze tak strasznie powaznieJęzyk wakacje macie cieszcie sie z nichOczko na nauke jeszcze przyjdzie czas i jeszcze angielski bedzie wam sie po nocach snicOczko

Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#18
Nie traktuje więc po co się złościsz Uśmiech
Gdybyś chciał to sam mógłbyś sobie zorganizować kilka godzin wakacyjnych a nie narzekać na siedzenie Język
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#19
(28-08-2012, 15:19 )laura napisał(a): Nie traktuje więc po co się złościsz Uśmiech
Gdybyś chciał to sam mógłbyś sobie zorganizować kilka godzin wakacyjnych a nie narzekać na siedzenie Język

Ale Laura, mi jeszcze duzo brakuje do tego zeby sie zezloscicOczko ale zostawmy ten tematDuży uśmiech

Ja tam nie narzekam na prace. W sumie dzieki temu, ze teraz, nie majac jeszcze rodziny to moge sobie odlozyc na przyszly start,) i w sumie z takiego zalozenia wychodzeDuży uśmiech poza tym mlody nie bede zawszeJęzyk i nie wiadomo jaka ro ote bede mial na staroscJęzyk
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
#20
Fajnie, że się nie złościsz Uśmiech
Przynajmniej robisz to co lubisz (tak wynika z forum).
A tamten temat zostawmy bo jeszcze dostane jakiegoś bana na konto od admina Duży uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
  




Browsing: 1 gości