Witaj! Logowanie Rejestracja

system tms https://www.cargo.link/pl/
WF na studiach
#1
Jak wygląda WF na studiach? Słyszałem że jest możliwość wyboru sekcji WF - np. zamiar ćwiczeń na hali można mieć basen lub siłownię - czy to prawda?
 
Reply
#2
A no jest, przy przynoszeniu świadectwa wybierało się grupę.

Przy okazji, jest ktoś na zaawansowanej siatce?
 
Reply
#3
Czyli jak ktoś wybierze siatkówkę to cały czas ma siatkówkę co tydzień?
 
Reply
#4
no tak, a jak inaczej? nie ma ogólnego wuefu tak jak w liceum, no chyba, że wybierzesz sobie taką grupę.
 
Reply
#5
A na tym ogólnym WF co się robi? wszystkiego po trochę?
 
Reply
#6
(12-09-2012, 16:22 )100dent napisał(a): A na tym ogólnym WF co się robi? wszystkiego po trochę?
Nie. Idziesz na ogólny i będziesz grał w bierki elektryczne. Jak sama nazwa wskazuje to masz ogólny, czyli troszkę grania troszkę gimnastyki, jakaś siłownia, może basen.

 
Reply
#7
Cubaza, bierki podobno też sport Oczko
 
Reply
#8
(12-09-2012, 16:31 )Cubaza napisał(a):
(12-09-2012, 16:22 )100dent napisał(a): A na tym ogólnym WF co się robi? wszystkiego po trochę?
Nie. Idziesz na ogólny i będziesz grał w bierki elektryczne. Jak sama nazwa wskazuje to masz ogólny, czyli troszkę grania troszkę gimnastyki, jakaś siłownia, może basen.

I po co ta złośliwość? Chcę się czegoś dowiedzieć o uczelni i już zaczynają się głupie komentarze.
Od tego jest chyba forum zeby się cczegoś dowiedzieć a nie już głupie komentarze się zaczynają...
 
Reply
#9
(12-09-2012, 17:36 )100dent napisał(a): I po co ta złośliwość? Chcę się czegoś dowiedzieć o uczelni i już zaczynają się głupie komentarze.
Od tego jest chyba forum zeby się cczegoś dowiedzieć a nie już głupie komentarze się zaczynają...
W moich postach nie ma nawet grama złośliwości. Ja nie mogę zrozumieć tekstów w stylu co to jest "ogólny wf", co się robi na wf na studiach bo nie chce się szukać tylko od razu się temat pisze. Wszystkie pytania jakie dzisiaj od zarejestrowania się zadałeś są na tym forum już i wszystko zostało powiedziane na ten temat Język
 
Reply
#10
ok Cubaza spoko. Fajnie, zamiast pisać głupoty mógłbys mi podać link do tematu już istniejącego na forum i byłoby po zbędnej dyskusji.
Dziękuję wszystkim za odpowiedź.

A i jeszcze: na wszystkich kierunkach obowiązuje podział WF-u?
 
Reply
#11
(12-09-2012, 20:59 )100dent napisał(a): ok Cubaza spoko. Fajnie, zamiast pisać głupoty mógłbys mi podać link do tematu już istniejącego na forum i byłoby po zbędnej dyskusji.
Dziękuję wszystkim za odpowiedź.

A i jeszcze: na wszystkich kierunkach obowiązuje podział WF-u?


Jeśli chodzi o studia dzienne to tak Oczko
a Cubazą się nie przejmuj to taki doświadczony student Język
i wszystkim tak odpowiada 'złośliwie' Duży uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#12
laura napisał(a):a Cubazą się nie przejmuj to taki doświadczony student
i wszystkim tak odpowiada 'złośliwie'
Wszystkim, którym się nie chce szukać Język Jak czegoś nie ma na forum to odpowiadam z sposób normalny i nakierowuje Język Ale rzadko podaję od razu linki do tematów/stron Język Wolę dać linka do:"Let me do this for you" Język
 
Reply
#13
wiem wiem Duży uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#14
Nie wiecie może czy w-f jest także na studiach zaocznych?
 
Reply
#15
Ja zapisałem się na siatkówkę Uśmiech
 
Reply
#16
czyli przypuszczam, że osobny harmonogram będzie dla grup na wuef ? Uśmiech
 
Reply
#17
Owca napisał(a):czyli przypuszczam, że osobny harmonogram będzie dla grup na wuef ?
Dokładnie tak Oczko ale moim skromnym zdaniem z tym to będzie JEDEN WIELKI BURDEL na kółkach Język
 
Reply
#18
fajnie, jeszcze nigdy nie byłam w burdelu ;D
 
Reply
#19
będzie ciekawie Duży uśmiech
 
Reply
#20
Ja tez nie, ale obstawiam, ze tam jest i tak lepsza organizacjaJęzyk

Wytaptane z HTC Wildfire za pomoca Tapatalk2
Hobbysta, rowerzysta, człowiek ceniący ciszę i święty spokój przede wszystkim w życiu.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Po jakich studiach jest dobrze płatna praca?
Cześć Mam pytanie po jakich studiach jest teraz dobrze płatna praca? Jakie studia muszę skończyć aby znaleźć dobrze płatną pracę? Jakie studia muszę skończyć aby w ogóle znaleźć pracę gdzie dobrze zarobię?? Co polecacie studiować aby dobrze zarobić?
szegid 10 8,992 19-03-2018, 8:31
Ostatni post: janko22



Browsing: 1 gości