Witaj! Logowanie Rejestracja

Inauguracja roku akademickiego - jak się ubrać?
#1
Hej
Zastanawiam się jak mam się ubrać na inaugurację roku akademickiego.
Czy iść całkiem na galowo czy jakieś jeansy założyć i bluzkę.
Proszę Was dziewczyny jak Wy idziecie ubrane?? Doradźcie mi bo jestem w kropce. Uśmiech
 
Reply
#2
(14-09-2012, 23:11 )pandora napisał(a): Hej
Zastanawiam się jak mam się ubrać na inaugurację roku akademickiego.
Czy iść całkiem na galowo czy jakieś jeansy założyć i bluzkę.
Proszę Was dziewczyny jak Wy idziecie ubrane?? Doradźcie mi bo jestem w kropce. Uśmiech

Mogłabym napisać epopeje Duży uśmiech
trafiłaś na mój temat Oczko

a tak całkiem serio to z tego co wczesniej pisali strojów galowych sie nie oczekuje więc jeśli do jeansów ubierzesz np marynarkę albo bluzkę to bd calkiem w porzadku Język

Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#3
Dzięki Duży uśmiech ale nie chciałabym być jedyna w jeansach - głupio bym się czuła.
 
Reply
#4
(14-09-2012, 23:41 )pandora napisał(a): Dzięki Duży uśmiech ale nie chciałabym być jedyna w jeansach - głupio bym się czuła.

Jedyna nie będziesz gwarantuje Ci to, ze przyjdą ludzie w jeansach ;P
Fajną alternatywą są też rurki w kolorach beżu, różnych odcieniach brązu i.. bordo (bo to kolor tej jesieni) w dodatku przy odpowiednim zestawieni sa tez eleganckie ale nie nachalnie ;P
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#5
Widzę że się na tym znasz Duży uśmiech co jeszcze proponujesz? czyli bardziej na mniej elegancko radzisz?
 
Reply
#6
(14-09-2012, 23:51 )pandora napisał(a): Widzę że się na tym znasz Duży uśmiech co jeszcze proponujesz? czyli bardziej na mniej elegancko radzisz?

Nie wiem czy znam ale coś tam wiem Uśmiech

Proponuje na mniej elegancko bo większość przyjdzie właśnie albo mniej elegancko albo jeans przynajmniej ja mam takie doswiadczenia z ostatnich lat Uśmiech
a do tego z Cubaza poruszaliśmy już gdzieś ten temat Duży uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#7
Cubaza to taki forumowy projektant mody? Duży uśmiech
 
Reply
#8
(14-09-2012, 23:57 )pandora napisał(a): Cubaza to taki forumowy projektant mody? Duży uśmiech

Tak bym go nie zwała Uśmiech
ale Cubaza to taki nasz trochę Guru Duży uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#9
zastępca admina? Duży uśmiech ale ok bo odbiegamy od tematu.

Co sądzisz o żakiecie i jeansach i białej bluzce?
 
Reply
#10
(15-09-2012, 0:03 )pandora napisał(a): zastępca admina? Duży uśmiech ale ok bo odbiegamy od tematu.

Co sądzisz o żakiecie i jeansach i białej bluzce?

Myślę, że całkiem w porządku Uśmiech
Nic ekscentrycznego więc nie musisz się obawiać Język
ale to wszystko zależy od ubrania Uśmiech
Bo są żakiety i żakiety.. bluzki i bluzki.. itd Uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#11
laura napisał(a):Fajną alternatywą są też rurki w kolorach beżu, różnych odcieniach brązu i.. bordo (bo to kolor tej jesieni) w dodatku przy odpowiednim zestawieni sa tez eleganckie ale nie nachalnie ;P
haha Laura, załóżmy sobie może w ogóle babskie podforum, będziemy o modzie do woli gadać Duży uśmiech

@edit: no i o facetach Duży uśmiech
 
Reply
#12
O matko Język Nie myślałem, że w temacie o modzie pojawię się aż 3 razy Język hehehehe Uśmiech A tak na serio to Laura dobrze prawi. Nie ma się co spinać na inaugurację Uśmiech Ubierzcie się po prostu jak chcecie z lekką nutką elegancji Język Tyle wystarczy Język
 
Reply
#13
Ok już mniej więcej wiem z czego wybierać. Teraz pozostaje tylko ustalić konfigurację aby potem nie robić tego w pośpiechu. Dzięki WAM!Uśmiech
 
Reply
#14
ja zapewne w jeansach sie pojawie, wiec mysle ze mnie za to nie zabiją ;d
 
Reply
#15
Cubaza napisał(a):O matko Nie myślałem, że w temacie o modzie pojawię się aż 3 razy hehehehe A tak na serio to Laura dobrze prawi. Nie ma się co spinać na inaugurację Ubierzcie się po prostu jak chcecie z lekką nutką elegancji Tyle wystarczy

Niewiele jest chyba wątków bez Ciebie na tym forum Duży uśmiech
..ale cieszę się, że się zgadzasz aż urosłam Język
natalia07 napisał(a):ja zapewne w jeansach sie pojawie, wiec mysle ze mnie za to nie zabiją ;d

nikt Cię nie zabije Duży uśmiech
chyba Uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#16
laura napisał(a):Niewiele jest chyba wątków bez Ciebie na tym forum
Fakt, muszę chyba ograniczyć udzielanie się na tym forum, za dużo mnie tutaj Smutny
 
Reply
#17
Owca napisał(a):haha Laura, załóżmy sobie może w ogóle babskie podforum, będziemy o modzie do woli gadać

bardzoO chętnie Oczko
wątek bez końca Język
szczególnie jeśli chodzi o.. facetów Duży uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#18
taki wątek by sie przydał Oczko
 
Reply
#19
Cubaza napisał(a):Fakt, muszę chyba ograniczyć udzielanie się na tym forum, za dużo mnie tutaj

oj tam Oczko wpisujesz się już w tradycję ..taką nawet wielowątkową Duży uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
#20
Dokładnie!!! Załóżcie taki wątek do rozmów o wszystkim i o niczym Duży uśmiech takie babskie rozmówki Duży uśmiech

natalia07 - to zapewne będziemy dwie ubrane w jeansy! Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Inauguracje instytutowe a inauguracja 7 października?
Studenci pierwszego roku mają 30 września inauguracje instytutowe. Indeksy i legitymacje otrzymamy 30 września, czy na tej inauguracji 7 października? I czym się od siebie różnią te dwie inauguracje?
Mysia 14 6,375 06-10-2014, 13:51
Ostatni post: miniek15m



Browsing: 1 gości