Witaj! Logowanie Rejestracja

Ubezpieczenie na PWSZ - ile wynosi i gdzie się wykupuje?
#1
Gdzie mogę wykupić ubezpieczenie na PWSZ w Tarnowie? Oraz ile ono kosztuje na cały rok - tak? A no i kiedy czy mogę już teraz czy dopiero w przyszłym roku akademickim?
Pozdrowienia.
 
Reply
#2
28 złotych z tego co pamiętam. Opłacane w kasie w budynku A. Na parterze w lewym skrzydle. Pokój nie mam pojęcia jaki ma numer.
Jest to ubezpieczenie na cały rok. Zbierane będzie dopiero po rozpoczęciu roku akademickiego, czyli w październiku.

Najlepiej oddelegować do tego starostę żeby on zebrał kasę i zapłacił za was wszystkich.
 
Reply
#3
A dostaniemy jakiś dokument potwierdzający ubezpieczenie?
 
Reply
#4
Jeśli sobie zapłacisz sam to dokumentem stwierdzającym ubezpieczenie będzie kwitek z kwestury.
Jeśli zapłaci wam starosta to dowód ubezpieczenia będzie miał starosta. Jednak on Tobie nie jest do niczego potrzebny ponieważ w momencie kiedy coś Ci się stanie(odpukać) to i tak musisz iść do ubezpieczyciela to załatwiać. A on już będzie miał napisane czy jesteś ubezpieczony czy nie.
 
Reply
#5
Czy ubezpieczenie jest obowiązkowe?
 
Reply
#6
Na pwsz nie jest, ale moze byc tak, ze Cie do laboratoriow bez ubezpieczenia nie wpuszcza. Wiec wcsumie jest obowiazkowe jakby na to nie patrzyl.
 
Reply
#7
Duży koszt tego nie jest , a w razie 'odpukać' czego kasa się przyda .
 
Reply
#8
ja ubezpieczenie i za indeks czy tam za coś odrazu płaciłam na poczcie, zeby to potempokazac babce w sekretariacie.. :>
 
Reply
#9
Dokładnie jak wspominała koleżankaOczko druki znajdują się na osobistym koncie ERK, drukujesz i mykasz z tym na pocztę Oczko możesz również zapłacić w kasie uczelni. Jeszcze jedno, pokwitowanie z zapłaty ubezpieczenia, należy zachować! ponieważ są one dowodem zapłaty, a co za tym idzie ewentualnej wypłaty odszkodowania Język
 
Reply
#10
ja wplacalam pieniadze w banku jeszcze przed dokonaniem zapisu na uczelnie ;d i kiedy dokonywalam juz zapisu pani w sekretariacie poprosila mnie bym pokazala jej te pokwitowanie.
 
Reply
#11
Przyznam,że szybka jesteś Oczko mi się jakoś nie spieszyło z wpłatą Język
 
Reply
#12
(22-09-2012, 18:38 )rafcio85 napisał(a): Przyznam,że szybka jesteś Oczko mi się jakoś nie spieszyło z wpłatą Język

a bo cos tam zalatwialam to tak przy okazj ;d a bylam juz zdecydowana ze ta uczelnie wybieram wiec po co mialabym za kilka dni znowu w kolejce stac ;d
 
Reply
#13
No w sumie Język To jaki ten kierunek wybrałaś? Uśmiech
 
Reply
#14
(22-09-2012, 19:23 )rafcio85 napisał(a): No w sumie Język To jaki ten kierunek wybrałaś? Uśmiech

Ekonomia Oczko tylko ze w systemie niestacjonarnym ;p
 
Reply
#15
Ja również niestacjonarny, ale nie ekonomia, a fizjoterapia Uśmiech
 
Reply
#16
Dawno, dawno temu tez planowalam ze pojde na fizjoterapie lub pielegniarstwo ;d ale pozniej moje plany sie troszke zmienily ;d
 
Reply
#17
No cóż, szkoooda Uśmiech
 
Reply
#18
A jesteśmy ubezpieczeni na jaką kwotę i kto jest ubezpieczycielem? Jakieś PZU czy kto? Czy ubezpieczenie obowiązuje tylko na terenie PWSZ?
 
Reply
#19
Ubezpieczycielem za moich czasów była firma Interrisk.
Ubezpieczenie obowiązuje w czasie zajęć i między zajęciami. Jednak z tego co pamiętam to ubezpieczenie dostał kolega, który złamał nogę idąc o 3 w nocy na dworzec kolejowy. Więc poza zajęciami też obowiązuje, ale ręki nie dam sobie uciąć niestety.
Na jaką kwotę nie jestem Ci w stanie powiedzieć. Gdzieś miałem taki druk za co i ile się dostaje. Jak znajdę to wkleję.
 
Reply
#20
Cubaza napisał(a):Ubezpieczenie obowiązuje w czasie zajęć i między zajęciami. Jednak z tego co pamiętam to ubezpieczenie dostał kolega, który złamał nogę idąc o 3 w nocy na dworzec kolejowy. Więc poza zajęciami też obowiązuje, ale ręki nie dam sobie uciąć niestety.

oczywiście to było jakiś czas temu więc coś mogło się zmienić Uśmiech
Życie kołem się toczy, a ja chce być kwadratem Duży uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca po PWSZ w Tarnowie
Czy w Tarnowie znajdę pracę kończąc PWSZ w Tarnowie? Czy absolwenci tej uczelni pracują w Tarnowie? Bo nie chce mi się jeździć do pracy do takiego Rzeszowa kończąc studia w Tarnowie. Równie dobrze mogę od razu iść do Rzeszowa na studia. Prosze o odpowiedź.
coolszach 12 9,825 03-12-2015, 13:11
Ostatni post: krsmoh



Browsing: 1 gości