Witaj! Logowanie Rejestracja

ŻAK czy Cosinus?
#1
No właśnie - co jest lepsze? Żak czy Cosinus? Która policealna szkoła nauki posiada wyższy poziom nauczania? Jaka szkoła posiada lepsze zaplecze techniczne w Tarnowie i warunki do nauki? Polecacie bardziej Żaka czy cosinusa? Napiszcie bazując na opiniach i Waszych własnych doświadczeniach, jeśli ktoś się uczył w tej szkole.
 
Reply
#2
Żaden z tych. Jak chcesz się faktycznie uczyć to idź na studia.
 
Reply
#3
Jak dla mnie to jedno i to samo. Tak jak qubo stwierdził, lepiej iść na studia, chociażby zaocznie.
 
Reply
#4
Dla mnie zdecydowanie Cosinus. Mam kilka koleżanek które wybrały tą szkołe, sa na roznych kierunkach i naprawde sa bardzo zadowolone. A pytałam tez niedawno o to bo sama chce sie tam wybrać.
 
Reply
#5
W mojej ocenie te szkoły są do siebie podobne pod względem programu nauczania, który oferują swoim słuchaczom bądź słuchaczkom. Cosinus kojarzy mi się jednak bardziej z nowoczesnością, niż żak. Zatem jeśli miałbym wybierać, żak czy cosinus wybrałbym Cosinus-a.

Te szkoły są jednak na bardzo niskim poziomie kształcenia. Szkoda czasu, tak jak koledzy wyżej napisali, jeśli chcesz się czegoś nauczyć to idź na studia. W szkołach policealnych typu właśnie Cosinus czy Żak wielokrotnie bywało tak, że zajęcia się nie odbywały po prostu bądź były bardzo niskiej jakości.
 
Reply
  
Browsing: 1 gości