Witaj! Logowanie Rejestracja


Forum PWSZ w Tarnowie - Regulamin obowiązujący na forum

Na forum studentów PWSZ w Tarnowie, do którego społeczności chcesz dołączyć, obowiązuje ścisły regulamin. Rejestrując się na forum oświadczasz jednocześnie, iż masz świadomość, że nie wolno łamać Ci poniższych zasad, gdyż może skończyć się to blokadą konta przez czas określony lub nieokreślony. Administracja niniejszego forum dyskusyjnego zastrzega sobie prawo do zmiany poniższego regulaminu, jednakże zawsze o takowej zmianie wystosowana zostanie stosowna wiadomość do użytkowników.

Na forum zabroniona jest rejestracja jedynie w celu zdobycia linku do swojej strony. Ponadto zabronione jest umieszczanie w wypowiedziach treści o charakterze:

  • erotycznym;
  • faszystowskim;
  • rasistowskim;
  • prowokacyjnym;
  • reklamowym;
  • nawołującym do popełnienia zabronionego czynu;
  • zabronionym przez polskie prawo;
Zabronione jest również spamowanie, floodowanie czy nabijanie bezsensownych wypowiedzi a także umieszczanie na forum materiałów typu rzekome "przecieki maturalne" oraz innych, które mają na celu jedynie wprowadzić użytkownika w błąd. Jesteśmy na polskim forum, więc posługujemy się poprawną polszczyzną (a przynajmniej staramy).

Jeśli złamiesz jakiekolwiek z powyższych postanowień, narazisz się w najlepszym przypadku na usunięcie Twojej wypowiedzi, a w najgorszym przypadku na możliwość usunięcia (lub zablokowania dostępu) do konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP. Jednocześnie możesz być pewien/pewna, że żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach marketingowych oraz niezwiązanych z działalnością forum. Nie będą także przekazywane osobom trzecim.

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów forum studentów PWSZ w Tarnowie. Masz również świadomość, że nieprzestrzeganie powyższego regulaminu może doprowadzić do tymczasowego, lub permanentnego zablokowania dostępu do konta. Jeśli chcesz skontaktować się bezpośrednio z administratorem, napisz e-maila: webmaster@pwsz-tarnow.edu.pl.

Pełna wersja niniejszego regulaminu dostępna jest TUTAJ.

Administracja zastrzega sobie możliwość usunięcia konta bądź wypowiedzi użytkowników bez podania przyczyny. Osoby zarządzające forum pragną także poinformować, że nie ponoszą odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników.