Witaj! Logowanie Rejestracja

Czy warto studiować ochronę środowiska?
#1
Chciałbym się z Wami skonsultować, czy warto studiować ochronę środowiska? Czy uważacie, że ochrona środowiska to przyszłościowy kierunek, po którym nie będzie trudności ze znalezieniem pracy? Jaka jest alternatywa dla tego kierunku w ofercie PWSZ albo na innych uczelniach? Możecie powiedzieć coś więcej, bazując chociażby na Waszych doświadczeniach bądź na opiniach i sytuacjach znajomych?
 
Reply
#2
Zapoznaj się także z poniższymi tematami, może znajdziesz tam odpowiedź na swoje Oczko
- Poziom studiów - ochrona środowiska
- Praca po ochronie środowiska
- Ochrona środowiska - czy to trudny kierunek?

Generalnie w tych wątkach zostały poruszone pewne zagadnienia dotyczące właśnie zagadnienia związanego z przyszłością po ochronie środowiska jak i samego kierunku studiów.

Na pewno nie brakuje przedsiębiorstw i instytucji, gdzie można by pracować po ochronie środowiska. Warto studiować ten kierunek, jeżeli Cię on interesuje. Na siłę nie warto studiować żadnego kierunku...
Zapraszam do uczestniczenia w życiu forum, pozdrawiam serdecznie Wasz Kuba Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ochrona środowiska - studia. Opinie.
Co sądzicie o studiowaniu ochrony środowiska? Uważacie, że jest to dobry i przyszłościowy kierunek w którym warto się rozwijać? A może ktoś z Was już pracuje w tej branży i mógłby coś więcej o nim powiedzieć? Zachęcam studentów ochrony środowiska do wypisywania swoich odczuć związanych z tym kierunkiem studiów. Czy drugi raz wybralibyście ten sam kierunek? Dlaczego?
Pan_eko 0 2,770 12-11-2014, 13:29
Ostatni post: Pan_ekoBrowsing: 1 gości