Witaj! Logowanie Rejestracja

Ile płacą za kilogram nakrętek w skupie?
#1
Może ktoś się z Was interesował i orientuje w cenach jakie płacą za kilogram nakrętek? Bo rozumiem że można to oddać i oddaje je się normalnie w skupach tam gdzie są złomy i inne metale?
 
Reply
#2
Z tego co gdzieś tam kiedyś słyszałem to kilogram nakrętek w skupie kosztuje około 20-60 groszy. Nie są to więc duże pieniądze, aczkolwiek w skali większych zbiórek gdzie zbierane są one tonami daje całkiem niezłe pieniądze.
 
Reply
#3
Ja mam całą reklamówkę nakrętek (zbieram od 1,5 roku) ale na pewno nie oddam ich tak prosto do skupu tylko na jakiś szczytny cel jeżeli ktoś będzie zbierał na coś i potrzebował nakrętek, możecie się do mnie zgłosić.
 
Reply
#4
Również popieram raczej oddawanie nakrętek na szczytny cel, gdyż oddając we własnym zakresie po cenach w skupie na pewno nie dostaniemy olbrzymich pieniędzy a jeżeli prowadzone są akcje zbiórki nakrętek, tych nakrętek są nieraz dziesiątki tysięcy kilogramów.
 
Reply
#5
Na Szujskiego w technikum nr 4 zbierają nakrętki na jakieś charytatywne cele przez cały rok Uśmiech
 
Reply
#6
(15-07-2013, 18:40 )ziutek napisał(a): Na Szujskiego w technikum nr 4 zbierają nakrętki na jakieś charytatywne cele przez cały rok Uśmiech

Dzięki za informacje Uśmiech

Od siebie dodam, że nakrętki są zbierane także w tym Domu Pomocy Społecznej na wprost budynku Instytutu Ochrony Zdrowia, przy ul. Sitki na skrzyżowaniu z Fatimskiej.
 
Reply
#7
A to w Tarnowie np. skupują te nakrętki czy jak zbierają charytatywnie to gdzieś do innego miasta zawożą? Jakie to mogą być nakrętki? Tylko po napojach czy po np. płynach do płukania też?
 
Reply
#8
W przypadku nakrętek chodzi o tworzywo z którego są one wykonane a następnie przetworzone. Zatem nakrętki po innych butelkach niż butelki PET także wchodzą w grę.
 
Reply
#9
A ja sobie myślę o co chodzi w tych zakrętkach. Teraz już wiem, że to są zbiórki dla dzieci. Warto więc pomagać.
Zapraszam na profesjonalny kurs, dzięki którym Twoje umiejętności (i zarobki!) na rynku pracy znacząco wzrosną.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile płacą za kilogram aronii? Skup aronii w Tarnowie.
Orientuje się ktoś czy w Tarnowie lub okolicach znajduje się jakaś firma skupująca aronie? I ile w tym roku płacą za kilogram aronii?
alchemik 2 3,953 28-01-2016, 10:22
Ostatni post: brak_patrykBrowsing: 1 gości