Witaj! Logowanie Rejestracja

Jak długo trwa staż unijny w 2014 roku?
#1
Ile trwa staż z programu unijnego w ramach których otrzymujemy wynagrodzenie? Wiem, że w zeszłym roku najczęściej było to minimum pół roku, a jak długo będzie trwał staż w 2014 roku? Czy będą dłuższe czasowo oferty? Wiadomo w tym temacie już coś więcej?
 
Reply
#2
Staż unijny trwa najczęściej pół roku - 6 miesięcy. W 2014 roku na pewno się to nie zmieni, jest tak samo jak w roku ubiegłym. W przypadku osób młodych, do 25 lat lub absolwentów szkół wyższych, uczelni mających maksymalnie 27 lat, staż unijny np. na podstawie programu "Kapitał ludzki" trwa maksymalnie 12 miesięcy. Raczej się nie zdarza, żeby staż trwał dłużej niż rok.
 
Reply
#3
Jak już wyżej napisano, staż może maksymalnie trwać 12 miesięcy. Mówimy tutaj oczywiście o stażu unijnym, dofinansowanym z programu UE. Staż niezwiązany bezpośrednio z programem unijnym, czyli np. staże w bankach, korporacjach bądź innych firmach trwają najczęściej 2-3 miesiące. Rzadkością są staże półroczne, ale zdarzają się także.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Comarch - staż - testy kwalifikacyjne / rekrutacyjne
Witam Czy ktoś z Was odbywał staż w Comarch i pisał może testy rekrutacyjne na programistę? Mógłby ktoś wrzucić jakieś przykładowe testy kwalifikacyjne jak wyglądają i jakie są przykładowe pytania?
maciekmm 5 26,263 09-01-2016, 13:26
Ostatni post: CubazaBrowsing: 1 gości