Witaj! Logowanie Rejestracja

Jaki kierunek dla dziewczyny - na politechnice?
#1
Hej
Tak jak już pisałam tutaj planuję studia na politechnice. Chciałabym abyście mi doradzili, który kierunek na politechnice będzie dla mnie (dziewczyny) najbardziej odpowiedni? Po którym z kierunków technicznych można znaleźć dobrą pracę
Proszę o odpowiedzi! A może znajdę tutaj na tym Waszym forum jakieś dziewczyny które również studiują kierunki techniczne?
 
Reply
#2
Wszystko zależy oczywiście od Ciebie i tego do czego "Cię ciągnie" Uśmiech
W razie pytań służę pomocą (jako studentka EiT) i polecam Ci naszą Owieczkę z Informatyki Duży uśmiech
 
Reply
#3
Jednym z takich popularnych kierunków technicznych na politechnice dla dziewczyny jest "Transport" oraz "Zarządzanie i Inżynieria Produkcji".
 
Reply
#4
zdecydowanie Zarządzanie i właśnie kierunki typu Transport, Logistyka.. jeśli chodzi o kierunki techniczne na "naszej" uczelni to zdecydowanie Inżynieria materiałowa Oczko
 
Reply
#5
Praktycznie po wszystkich kierunkach technicznych o wiele łatwiej jest znaleźć pracę niż po kierunkach "nietechnicznych". Architektura jest kierunkiem na politechnikach, który również przyciąga większość dziewczyn. Z innych kierunków to chociażby "inżynieria chemiczna i procesowa" a także "budownictwo". Tutaj naprawdę nie ma znaczenia że dany kierunek jest przeznaczony dla jakiejś konkretnej grupy. Ważne jest, aby interesować się daną gałęzią nauki - i to wystarczy.
 
Reply
#6
Dla mnie co najmniej dziwne pytanie... I na forum nikt Ci na nie nie odpowie, to trzeba samemu wiedzieć.
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy humanista poradzi sobie na politechnice?
Rozważam też studia na politechnice. Z racji tego, że je jestem umysł humanistyczny, typowy ze mnie human, trochę obawiam się matematyki na studiach technicznych. Jak uważacie, czy humanista poradzi sobie na politechnice? Dużo będzie musiał nadrabiać?
trupper 1 4,310 05-02-2014, 19:32
Ostatni post: adminBrowsing: 1 gości