Witaj! Logowanie Rejestracja

Praca Grafik/Webmaster w KM-NET.PL
#1
Żarówka
Zadania:

- projektowanie graficzne materiałów reklamowych ulotek, plakatów, wizytówek, billboarów i innych
- projektowanie graficzne stron internetowych i ich wersji mobilnych
- implementacja szablonow stron w HTML i CSS
- obsługa portali społecznościowych firmy oraz innych kanałów komunikacyjnych KM-NET i eXone.pl
Wymagania:

- bardzo dobra znajomość programów z rodziny Adobe Photoshop
- znajomość podstawowych zagadnień z przetwarzania grafiki
- bardzo dobra znajomość HTML4 i CSS2
- zaangażowanie, kreatywność i sumienność
- chęć pogłębiania wiedzy
- prawo jazdy kat. B
Mile widziane:

- podstawy PHP, JavaScript
- znajomośc programów do grafiki wektorowej np CorelDraw
- znajomość HTML5 i CSS3
- znajomość różnych systemów CMS
Oferujemy:

- praca w pełnym wymiarze godzin w siedzibie firmy KM-NET oraz wyjazdy służbowe do klientów
- kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi
- możliwość rozwoju zawodowego oraz opracowywania własnych pomysłów i projektów
- wynagrodzenie premiowane odpowiednio do osiąganych wyników

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@km-net.pl

Reply

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca dla grafika i programisty!
Agencja Vilsone Gdzie - Tarnów Wynagrodzenie - w zależności od kwalifikacji, doświadczenia i typu projektu Kiedy - od zaraz 1. Kto - Grafik komputerowy Poszukujemy sprawnego grafika do projektowania grafik na potrzeby internetu i druku (strony internetowe, banerki internetowe, infografiki, prezentacje graficzne, logotypy, itp...). Wymagana obsługa programów Adobe (głównie Photoshop). 2. Kto - Programista webowy Praca programistyczna polegająca na tworzeniu nowych oraz rozwijaniu i konserwacji istniejących systemów webowych. Wymagana znajomość: HTML5, CSS3, JavaScript, PHP5, MySQL, jQuery AJAX Osoby zainteresowane podjęciem współpracy w dowolnej tematyce graficznej jak i programistów webowowych prosimy o kontakt mailowy: praca@vilsone.com
kaper 0 2,707 30-12-2015, 15:39
Ostatni post: kaper

Browsing: 1 gości