Witaj! Logowanie Rejestracja

Praca po ochronie środowiska
#1
Może ktoś z Was wie, jaka jest możliwa praca po ochronie środowiska? Kim można być oraz gdzie pracować po ochronie środowiska? Czy łatwo jest znaleźć zatrudnienie kończąc ten kierunek? Zapraszam Was do wypowiadania się w tej kwestii, wszystkie odpowiedzi są bardzo mile widziane.
 
Reply
#2
Wbrew pozorom pracy po ochronie środowiska nie ma tak mało. Absolwenci tego kierunku znajdują bez większych problemów zatrudnienie w firmach takich jak: Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie. Inspektorat Rejonowy w Tarnowie, urząd miasta też ma przecież różne wydziały w tym ochronę środowiska, Wojewódzki Inspektorat ochrony Środowiska ( tzw. wioś), Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Wojewódzki Inspektorat w Krakowie. Oddział w Tarnowie, Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Tarnowie, i w wielu innych również w firmach prywatnych zajmujących się tą tematyką Uśmiech
 
Reply
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ochrona środowiska - studia. Opinie.
Co sądzicie o studiowaniu ochrony środowiska? Uważacie, że jest to dobry i przyszłościowy kierunek w którym warto się rozwijać? A może ktoś z Was już pracuje w tej branży i mógłby coś więcej o nim powiedzieć? Zachęcam studentów ochrony środowiska do wypisywania swoich odczuć związanych z tym kierunkiem studiów. Czy drugi raz wybralibyście ten sam kierunek? Dlaczego?
Pan_eko 0 3,095 12-11-2014, 13:29
Ostatni post: Pan_ekoBrowsing: 1 gości